*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחירון הסעות מיניבוס

מחירון הסעות מיניבוס

צפיפות, עצירות בלתי נגמרות ונסיעות ארוכות מהוות רק כמה מהבעיות שכולנו מתמודדים עמן על בסיס יומי בתחבורה ציבורית על כל צורותיה. הקושי בנסיעות מסוג זה מתעצם כאשר מדובר בצורך להגיע לאירועים חגיגיים שונים, כמו הסעות לחתונה, או אפילו לצאת לטיול כשאין לנו רכב משלנו ואנו צריכים להגיע למקומות מרוחקים. על מנת שלא תצטרכו לוותר על אירועים משמחים או אפילו או טיולים ופעילויות אחרות במהלך השנה, תוכלו להשתמש בשירותי ההסעות המתקדמים של חברת "כאן על הכביש" שתיקח אתכם למחוז חפצכם בצורה נוחה מאין כמוה.

 

כאן על הכביש – הפיתרון שלכם להסעות מתקדמות

 

המטרה החשובה ביותר של חברת כאן על הכביש היא לספק ללקוחותיה שירותי הסעות מתקדמים שלא כוללים רק נסיעות מנקודה א' לנקודה ב', אלא גם שירות מקצועי, אדיב ונעים ככל האפשר. לשם כך, יש לנו צי של רכבי מיניבוס מתקדמים עם מיזוג, מושבים מרווחים ונקיים ואפילו אמצעי בידור במיוחד עבור נסיעות ארוכות.

 

שירותי ההסעות במיניבוס משתנים לפי כמות האנשים שזקוקים להסעה כשיש שני גדלים של מיניבוס אשר אחד יכול להכיל 10 אנשים והסוג השני עד 14 אנשים. מחירון הסעות מיניבוס מסוג זה או אחר משתנה בהתאם למרחק הנסיעה שיש לבצע, כשנסיעה מחיפה לתל אביב למשל עולה 1,300 ₪ בלבד. מחירי מחירון הסעות מיניבוס הנוחים של חברתנו מאפשרים לנו לתת ללקוחותינו את השירות האיכותי ביותר במחיר השווה לכל כיס כך שלא יצטרכו לוותר על אירועים חשובים בחייהם בגלל מגבלה שקשורה לתחבורה.

 

מערך התחבורה הציבורית כיום מביא עמו אתגרים רבים, בייחוד בכל הנוגע לנסיעות למרחקים ארוכים ובשעות בהן אין אוטובוסים או רכבות. בדיוק בגלל הסיבה הזו חברת כאן על הכביש מביאה שירות הסעות מתקדם לכל מי שצריך באזורים נרחבים ברחבי הארץ אשר מאפשר ליהנות מנסיעות נעימות, רגועות ומהנות בכל פעם מחדש. 

לכן, אם אתם מחפשים הסעות בירושלים מיניבוס או בכל מקום אחר בארץ, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו, אנחנו כבר נעשה את השאר!

 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il