*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחירון הסעות מחיר

מחירון הסעות מחיר

אתם מארגנים לכם אירוע, מרגישים את ההתרגשות באוויר ומייחלים לכך שהוא יעבור על מי מנוחות ושכל האורחים יצאו שמחים ומסופקים. כל אדם שמארגן אירוע רוצה שזו תהיה התוצאה, אך למרבה הצער, ישנם גורמים שעשויים להעכיר את האווירה. נסיעה למרחקים גדולים או אפילו קצרים גורמת לאנשים רבים לוותר על אירועים בגלל הצורך לנסוע ולחזור בשעות לא אידאליות, מה גם שהם אינם יכולים לשתות לחיים כאשר הם נוסעים ברכב פרטי.

ומה הפיתרון לבעיה?

כדי שהאורחים שלכם יוכלו להגיע לאירוע שאתם מתכננים בצורה נוחה ונעימה, הדרך הטובה ביותר לוודא זאת היא על ידי השכרה של כלי רכב שיוכל להכיל את כולם. למרבה השמחה, בחברת ''כאן על הכביש'' יש לכם אפשרות בחירה בין מיניבוס, מידיבוס ואוטובוס גדול שיכולים לאסוף את האורחים שלכם ולהביא אותם היישר למקום האירוע.

מחירון הסעות מחיר הנסיעה כרוך במרחק בין נקודת האיסוף למקום האירוע וכן ברכב שאתם בוחרים לשכור. האפשרויות העומדות בפניכם הן מיניבוס עם 10 או 14 מקומות ישיבה, מידיבוס עם 35 מקומות או אוטובוס של 54 או 60 נוסעים בהתאם לצורך שלכם.

מחירון הסעות מחיר כאן על הכביש

המחירים הנוחים של חברת כאן נוסעים יאפשרו לכם לתכנן את האירוע שלכם בצורה הטובה ביותר ועם התקציב שקבעתם מראש. הרכבים הנוחים שלנו ייקחו את האורחים שלכם למגוון יעדים ברחבי הארץ ויחזירו אותם לנקודות האיסוף ללא תוספת תשלום עד השעה 02:00.

באופן הזה האורחים שלכם יוכלו להגיע לאירוע בלי להרגיש לחוצים או להתמודד עם אתגרי הכביש, אלא פשוט ליהנות מנסיעה רגועה ונעימה היישר לאירוע שלכם. כדי לקבל מחירון הסעות מחיר מדויק, חשוב שתגדירו את נקודות האיסוף אם קיימות כמה כאלו, כמה אנשים יגיעו ובאילו שעות השירות נדרש כך שהאורחים שלכם יגיעו בזמן וייהנו בדיוק כמו שחלמתם באירוע שעמלתם לקראתו. 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il