*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

השכרת מיניבוס להשכרה עם נהג בפתח תקווה

אם אתם גרים במרכז הארץ ומתכננים טיול, תבחרו לכם את אחד מרכבי ההסעות שלנו, מיניבוסים קטנים עד גדולים, אוטובוסים ורכבי פאר להשכרה יומית עם נהג צמוד אשר יקח  אתכם לאורך שעות היום בבטחון ומקצועיות מקסימלית.

חברות הסעה מובילות תוכלו למצוא בפתח תקווה, במחירים המשתלמים ביותר.

בשיחת טלפון קצרה, נתאם לכם את הרכב המתאים ביותר עבור האירוע שלכם. 

אירועי בר מצוות ובת מצווה מחייבים ברכב גדול ונוח אשר יקח אותנו למקום היעד. רכבים גדולים המכילים עד 50 איש בו זמנית, עם מושבי נוסעים נעימים במיוחד, ומרווחה רב בין נוסע לנוסע.

דיוק בזמנים זו המומחיות של החברה, אנו מתחייבים לשרת את הלקוח בכל שעות ההשכרה, נהג חברה מבין ויודע טוב מאוד את צרכי הלקוחות ועומד עבורכם בכל הדרך.

להיות ראשון זה מחייב, אנו מודעים כי ביום האירוע המשפחה נתונה בלחצים והתרגשות רבה, אנו דואגים לכם להשאר רגועים ולתת לנו להוביל אתכם צעד צעד בבטחון, ובמקצועיות רבה.

אם ברשותכם רשיון נהיגה על רכב מסחרי גדול, נוכל לתאם עבורכם רכב הסעות ליום האירוע ובו אתם תוכלו לנהוג וללוות את המשפחה שלכם בדרך אל האירוע.

ניתן להשכיר את המיניבוסים עבור יום בודד אחד ואפילו מספר רב של ימים, במידה והחלטתם לבצע טיול ארוך ומתחשק לכם , להשכיר את הרכב המתאים עבור האירוע, אנו נדאג לתת לכם את ההצעה הטובה ביותר.

כל הרכבים מאובזרים וחדשים, מצויידים במערכות המתקדמות ביותר עבור בטיחותכם.

כל חברות ההסעות שעובדות איתנו מספקות את השירות האמין והמקצועי ביותר, כל הרכבים עוברים בדיקה מקיפה ע"י קצין בטיחות, ביטוחים מקיפים עבור הנוסעים בכיסוי הגבוה ביותר.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il