*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

הסעות עובדים בצפון

הסעות עובדים בצפון הן נפוצות יותר משחשבתם והן באות לענות על הצורך של המעסיקים לוודא, שעובדיהם מגיעים בזמן למקום העבודה וגם על הצורך של העובדים להגיע אליו באופן נוח ומסודר. כמו כן, המחשבה על שמירה על הסביבה מעודדת גם היא מעסיקים רבים להציע הטבה זו לעובדיהם, מפני שבעזרת הסעות עובדים מסודרות ומאורגנות, נמנעת נחיצותם של רכבים רבים על הכבישים וכתוצאה ישירה – מופחת זיהום האוויר באופן משמעותי.
 
שירותי הסעות אלו מאפשרים לכל העובדים להגיע ביחד, או לכל הפחות – לכל העובדים המגיעים מאותו האיזור, וליצור קשרים חברתיים ביניהם, אשר יגרמו להם ליהנות עוד יותר מהנסיעה וגם יאפשר להם גישה נוחה יותר לבקשת עזרה מקצועית האחד מהשני ופשוט ליהנות מסביבת עבודה חברותית יותר.
 
אנו מציעים שירות של הסעות עובדים, בין היתר גם באיזור הצפון, באמצעות רכבים מכל הסוגים נהוגים על ידי נהגים מקצועיים ומנוסים. היתרון של שירותי ההסעות שאנו מציעים לכם לעומת הסעות עובדים בעזרת צי רכבים ונהגים של החברה הוא בעיקר מגמישות. לדוגמה, אם בתקופה מסוימת אתם זקוקים לשני רכבים, המיועדים להסעת 15 עובדים ולאחר מספר חודשים החברה גדלה ואתם זקוקים לשני אוטובוסים, דרכנו תוכלו לשכור את שני סוגי הרכבים וכך לא תצטרכו לרכוש את הרכבים, אלא לשכור אותם למשך התקופה הרצויה בלבד.
 
הרכבים, שאנו מציעים ללקוחותינו יאפשרו לכם להסיע כל כמות של עובדים שתצטרכו מכל מקום ולכל מקום בנוחות מקסימלית. כמו כן, אנו מציעים לכם את השירות במחירים אטרקטיביים במיוחד. השירות הניתן על ידינו מציע לכם פתרון מלא להסעת העובדים שלכם על ידי נהגים מקצועיים ומנוסים, אשר ידאגו להביא את העובדים שלכם בבטחה ובאופן מסודר בכל יום ובכל שעה שתזדקקו להם.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il