*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

הסעות לעובדים במרכז

ארגון שמעוניין להתפתח ולהתקדם יחד עם כל העולם צריך לשמור על הסביבה ולהתאים עצמו אליה, בשנים האחרונות החלה מגמה גורפת בקרב ארגונים רבים ועסקים להפוך לידידותיים יותר לסביבה זה יכול להיות בתרומות, התנדבות העובדים בעמותות, בחירת חומרים ידידותים לסביבה כמו שימוש בנייר ממוחזר, נוהל הדפסה על 2 צידי הדף, בחירת חומרים ירוקים שמתכלים בסביבה, אי שימוש בהדפסות, ערך חברתי מוסף והיד עוד נטויה. ארגונים רבים מזהים את המגמה ויודעים שהיא אינה עוד מגמה חולפת אלה פתח לעידן חדש.

השינוי בארגון יכול להיות במיקרו ולגדול למאקרו או ישר לצמוח מתוך המאקרו שזה כרוך בעלות כספית גבוהה יותר ומשאבים, זמן והסתגלות העובדים שינוי כזה צריך יועצים ארגונים ויועצים סביבתיים וכדומה. תמיד ניתן ומומלץ להתחיל במיקרו כדי להשריש כבר מהבסיס את האג'נדה החדשה והידידותית לסביבה של הארגון. הבסיס של כל ארגון כמובן אלו הם העובדים ואם העובדים יאמצו לעצמם ערכים חדשים אלו הדרך לפסגה צחה בטוחה.

באמת ניתן להתחיל במעשה קטן עם עלות נמוכה יחסית וזה הסעות לעובדים. כמובן להסביר לעובדים מדוע הארגון בחר להוסיף מערך הסעות ולתת לו הזדמנות לקחת חלק מהשינוי שיחל בהדרגה. הסעות לעובדים חוסכות להם בדלק, חוסכות איחורים לעבודה אך החשוב מכול פחות מכוניות מזהמות בכביש משמע פחות פקקים ופחות אנשים עצבניים ואיחורים לעבודה.

זיהום האוויר הינה בעיה קיימת ונפוצה זה שנים רבות, הרכבים בכביש לא תורקמים לסביבה ההפך הוא הנכון! באמצעות הסעות עובדים למקום העבודה אתם דואגים לסביבה ירוקה יותר ודואגים גם לעובדים שלכם וכמובן מאפשרים להם לקחת חלק ולהצטרף כבר למיליוני אנשים בעולם שבחרו לחיות בעולם מתקדם יותר וטוב יותר.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il