*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

השכרת אופל זפירה - 7 מקומות

השכרת אופל זפירה - 7 מקומות

אופל מציגה לנו כל העת רכבים ברמת גימור מושלמת. דגם זאפירה הוא אחד מהדגמים המייצגים זאת, ובדור החדש ישנה הקפדה רבה על רמת העיצוב ואיכות הבניה. הסעה לכל אירוע מעולם לא הייתה נוחה יותר, בזכות הרכב המפואר המציע לכולם בדיוק את מה שזקוקים לו.

שבעה נוסעים יוכלו להתרווח בנוחות בתוך הרכב, וליהנות מאווירת נסיעה שונה, איכותית ומיוחדת. כלל הרכיבים ברכב נעימים באופן מיוחד, ומציעים עיצוב מהפכני גם חיצוני. צמד פנסי הבומרנג הענקיים יתרמו לחזית להיות בעלת נוכחות גבוהה.

דגם זה של אופל מביא בחשבון את כל מה שחלמנו ורצינו להשיג. איכות גבוהה לצד אפשרויות רבות במהלך הנסיעה, הופכים את ההגעה לכל אירוע לחגיגה עוד בהיותכם על הכביש. גם אתם תרצו לחזור ולשכור את הרכב מהדגם הספציפי.

ניתן לשדרג את החוויה ולהוסיף נהג צמוד, שינצח על כלל המהלכים ויעצים את השהות ברכב כקבוצה. דמות מקצועית תהיה אחראית להביא אתכם בבטחה לכל מקום, וכן להחזיר אתכם באותו אופן. אפשרות זו תוביל לכך שניתן יהיה ליהנות בגדול מהערב עצמו, לפניו ואחריו. בעזרת אבזור איכותי ניתן יהיה לשמוע מוזיקה, לצפות בקליפים בסרטים ואפילו לעשות מסיבת קריוקי, כן כן בעודכם מצויים על הכביש.

הזמנת הסעה לאירועים מעולם לא הייתה פשוטה יותר, ומעתה ניתנת לכם האפשרות לדאוג לעצמכם. אם חשבתם להשקיע ברכב פרטי, תחשבו שוב ותגיעו למסקנה שבילוי קבוצתי יעצים את האווירה הכללית. אופל זאפירה היא הבחירה הנכונה לעמוד ביעדים אשר הצבתם לעצמכם בכל הקשור לתחבורה.

לחצו כאן כדי לצפות במגוון רכבים בעלי 7 מקומות להשכרה המוצעים ע"י כאן על הכביש

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il