*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

השכרת מיצובישי אאוטלנדר - 7 מקומות

השכרת מיצובישי אאוטלנדר - 7 מקומות

הדור החדש והמתקדם של הדגם המפואר מיצובישי אאוטלנדר, מציג יכולות מרשימות למדי. בין השאר הוכנסה אליו טכנולוגיית הקליר טק, המאפרת חיסכון בצריכת דלק ובזיהום האוויר. תא הנוסעים המפנק זכה לעיצוב מרשים ויפה, המאפשר נוחות לכל שבעת הנוסעים.

הסעה לאירועים יכולה להתרחש במספר דרכים, ובהם זו אשר תאפשר ליהנות עם כל בני המשפחה. אנו מעוניינים לשים את הצרכים שלנו על המפה, ולדאוג שאלו ימולאו בייחוד באירועים המשמעותיים שלנו. בחירה ברכב מהדגם הספציפי נועדה לייצר איכות שונה, אך בהחלט לא מדובר ברכב התעקש להתבלט מעל כל השאר.

הקונצרן המוכר מציג בפנינו את הדרך הנכונה להגיע לאירועים שלנו. בליווי בני משפחה, חברים קרובים או כל מי שנבחר בו, נצליח לייצר את האיכות הנדרשת ולהביא את עצמנו למצב של מימוש עצמי.

אתם תבחרו את הנהג שלכם. אם אתם תרצו ליהנות מהדרך עצמה ולא מהנהיגה, ראוי שתבחרו בנהג מקצועי אשר ידאג להוביל אתכם בבטחה אל כל מקום אליו תחפצו להגיע. הסעות לאירועים יכולות להתבצע גם בקבוצות קטנות, ולמען מטרה זו ניתן לבחור במיצובישי אאוטלנדר.

אם מעוניינים לבחור באיכות נסיעה חסרת פשרות, הרי שהדגם המוצג יענה על כל הציפיות. אבזור ברמה מתקדמת הכוללת מושבי נוחות, מערכת מולטימדיה משוכללת ובעיקר אווירה נעימה אותם יוצרים הנוסעים עצמם, והופכים כל דרך לחגיגה שלמה המתחילה על הכביש. יום החג הפרטי שלכם הולך להראות אחרת, בזכות החיזוק שיתקבל מהרכב האיכותי.

לחצו כאן כדי לצפות במגוון רכבים בעלי 7 מקומות להשכרה המוצעים ע"י כאן על הכביש

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il