*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

השכרת פורד גלאקסי - 7 מקומות

השכרת פורד גלאקסי - 7 מקומות

רכב ממותג פורד האמריקאי סיפק מאז ומעולם חוויית נסיעה, כיאה לזה המגיע מהיבשת המפוארת. פורד גלאקסי מציעה את היכולת ליהנות מנסיעה בקבוצה של עד 7 אנשים. הרעיון הוא להגיע לכל אירוע, כנס, מופע, בסטייל ולהכפיל כמעט את כמות הנוסעים שיכלנו להוביל ברכב פרטי.

הדגם הספציפי מכיל אבזור ברמה מאוד גבוהה, לצד עיצוב חיצוני נעים מאוד ויוקרתי. כל אירוע פרטי או עסקי יוכל לקבל תפנית שונה בזכות הרכב, אשר מאפשר ליצור חוויית נסיעה איכותית. בכדי למקסם את ההנאה גם מהדרך עצמה, מומלץ לשכור ביחד עם הרכב גם נהג צמוד. זה יוביל אתכם בבטחה אל היעד, ויעניק שרות מקצועי כפי שלא זכיתם להכיר. כך ניתן יהיה להתגבש כקבוצה, ולהפוך כל נסיעה לחגיגה עוד בטרם ההגעה למקום המבוקש.

דגם זה של פורד בנוי להכיל את כל מי שאנחנו באמת אוהבים, ושנרצה להגיע עמו לאירועים הנערכים פעם אחת בחיינו. בר מצוות, בת מצוות וחתונות, הם חלק מהסיבות בהם נבחר ברכב זה. מלבד כל מה שמציע מבחינה פנימית, דגם זה של פורד מעניק איכות גבוהה במיוחד בכל הנוגע לאבזור. ערכת מולטימדיה תאפשר להגשים את הרצונות שלנו, ולהפוך אותם למוחשיים.

הזמנה של רכב יוקרה מעולם לא הייתה פשוטה יותר, ואילו מעתה תוכלו ליהנות מפורד גלאקסי מהר מכפי שחשבתם. עליכם ליצור קשר ואנו נתאם אתכם את המועד הרצוי, כמו גם את תקופת הזמן שבה יהיה לרשותכם.

לחצו כאן כדי לצפות במגוון רכבים בעלי 7 מקומות להשכרה המוצעים ע"י כאן על הכביש

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il