*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

השכרת שברולט טראוורס - 7 מקומות

השכרת שברולט טראוורס - 7 מקומות

רכבים שונים מתאימים לשימושם של שבעה נוסעים. המטרה היא לאפשר את הפתרון שיצמצם נסיעה בשני כלי רכב, ובכך להגיע למקומות באווירה נוחה יותר וצמצום משאבים. שברולט טראוורס מציג לעולם איכות גבוהה, וממדים עצומים המוכרים לכולנו מסגנון הרכבים האמריקאים. העיצוב מסתיר מעט את הגודל העצום, אך עדיין מדובר ברכב פנאי גדול מכפי שאנו זוכים להכיר כל יום.

הסעות לאירועים הן מצרך חשוב, ובעיקר מהוות את היכולת להגיע בסטייל לכל אירוע פרטי, עסקי, נשפים וכל מה שתחפצו בו. הבחירה ברכב בעל חזות מרשימה ואיכות יוצאת דופן, נובעת מהרצון להעניק לעצמנו את החוויה לה אנו זקוקים ביום המיוחד בחיינו. בשביל אירועים הנערכים פעם בחיים נרצה לארגן את הטוב והמקצועי, ולכן נבחר גם בפתרונות הסעה הולמים.

שבעה מקומות יאפשרו לנו ולעוד חברים קרובים ובני משפחה, להגיע בסטייל תוך הנאה מהדרך עצמה. כאשר נהנים מהנסיעה ולא רק מהיעד, אפשר למקסם את החוויה ולהפוך אותה להרבה יותר מעניינת. האבזור אשר מגיע בטראוורס מכיל איכות גבוהה במיוחד, ומוציא אל הפועל נסיעה בשילוב מוזיקה שנשמעת היטב, הקרנה של קליפים וסרטים ועוד חוויות מענגות.

מי שמחפש רכב שהוא קודם בעל נוכחות מרשימה, ראוי שיבחר בדגם זה המציג זאת. את ההזמנה ניתן לעשות באופן מידי וללא כל מאמץ, ואילו את הרכב ניתן יהיה לקבל בדרך הנוחה עבורכם. ההבטחה למחירים נוחים, והשירות האיכותי הופכים את כל הליך ההשכרה לתענוג צרוף.

לחצו כאן כדי לצפות במגוון רכבים בעלי 7 מקומות להשכרה המוצעים ע"י כאן על הכביש

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il