*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

השכרת פורד S מקס - 7 מקומות

השכרת פורד S מקס - 7 מקומות

רכב מדגם מקס של פורד הוא בגדר התגשמות חלום. בנוסף לעיצוב בלתי מתפשר ואיכותי, ניתן למצוא בו אבזור מתקדם השונה מכל מה שזכינו להכיר. סוג זה מוביל את הרצון האישי של כל אחד, ואת פתרון ההגעה הטוב ביותר.

רכבי יוקרה הם אלו אשר מאפשרים הובלה ראויה לכל אירוע. עם מספר מקומות המתאים לשבעה נוסעים, ניתן להוציא אל הפועל נסיעה איכותית, מגבשת ושונה, לעבר כל אירוע פרטי, עסקי ומה שביניהם.

את הרכב היוקרתי מבית פורד ניתן לקבל כעת עם הטכנולוגיה החדישה, אשר נחשפנו אליה בדגם המונדיאו. מדובר במכלולים חדשים לחלוטין המספקים רצפה ומתלה אחורי, השונים מדורות קודמים של הדגם הספציפי.

ניתנת עבורכם הזכות לבחור בנהיגה עצמית, או בשכירה של נהג מקצועי אשר יבצע את עבודת הנסיעה עבורנו. אנו מעוניינים ליהנות במהלך הדרך, ועל מנת למקסם זאת עלינו לבחור באדם מקצועי, אשר יעניק שירות איכותי ויסייע לכלל הקבוצה להיות ביחד ולהתרכז בדרך עצמה. פתרון זה אינו חריג, ומרבית הרכבים בקטגוריה זו זוכים לנהג אשר יתלווה למהלך הנסיעה.

את ההזמנה ניתן לבצע בקלות וביעלות, והיא תדאג להגיע עד אליכם בתאריך ובשעה אותה תקבעו. עמידה בלוחות זמנים היא חלק מההתחייבות שלנו, ועל מנת שכולם יוכלו ליהנות מדובר במשהו הכרחי למדי. ניתנת עבורכם הזדמנות טובה להכיר את דור העתיד של רכבי הפנאי, המספקים חוויית נסיעה עם כל האנשים האהובים עלינו.

לחצו כאן כדי לצפות במגוון רכבים בעלי 7 מקומות להשכרה המוצעים ע"י כאן על הכביש

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il