*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר הסעות לחתונה

מחיר הסעות לחתונה

חתונה זהו אולי אחד מהימים הכי חשובים בחיים שלכם, הכי מרגשים לכם ולאורחים, בחתונה אין מקום לטעויות והכל צריך להיות מושלם. העוגה המוהדרת, השמלה המרשימה, הרבי צריך להיות משעשע, הקייטרינג שיהיה הכי טעים, האורחים שצריכים להגיע בזמן ומכל הארץ.

עכשיו, זו נקודה שכדאי להתעכב עליה, אורחים ואיך שהם מגיעים לחתונה, לעתים, וזה מוכר לכולנו הכאב ראש של ארגון האורחים, ״אתה תאסוף את משה מפרדס חנה״ אתם תאספו את משפחת ..מאזור״ וכן הלאה, זה מצב מיותר ואי נוח לכולם שניתן בהחלט לוותר עליו, הפתרון הוא הסעות משותפות לחתונה.

סיבות להסעות לחתונה

אם אתם החתן והכלה ואתם מעוניינים להגיע בסטייל ואף בפאר עם הפמליה שלכם, אז יש לנו בכאן על הכביש צי רכבים מגוון, מיני-ואנים שונים, אוטובוסים מפוארים, רק תבחרו, ועל הכל אנו מציעים מחיר הסעות לחתונה משתלם במיוחד!.

בחתונה שותים ואם שותים לא נוהגים, תנו לנו לעשות את העבודה הזאת בשבילכם (את הנהיגה לא את השתייה).

איסוף של אורחים בחלקים שונים בארץ, במקום שיגעו בנפרד כל אחד בשעה שנוח לו, כולם מגיעים באותה שעה והם יכולים לשתות. הרי אתם לא רוצים שיאחרו לכם לחופה.

הנהגים שלנו דייקנים, אנו עומדים על כך שהנוסעים יגיעו אף לפני הזמן ליעד.

הרכבים שלנו ברמה גבוהה, תקינים ומאובזרים, אנו משמרים אותם ומתחזקים אותם באופן תדיר, הם נקיים ועם אלמנטים שונים עם צריך, כמובן שיש אפשרות למתקנים לאנשים בעלי מוגבלויות.

התחילו את החגיגה כבר בדרך לחתונה.

מחיר הסעות

המחירים כמובן שמשתנים מיעד לעד, כמות אנשים ושעות. צרו עמנו קשר להצעת מחיר מעודכנת, אמרו לנו כמות אנשים, שעות, יעדים, כמה עצירות ונציע לכם הצעת מחיר רלוונטית, כדי שיהיה לכם מושג על מחירים, ראו כמה:

יעד, טבריה/צפת מיניבוס 1800, אוטובוס 2500

ת״א/ראשל״צ/פ״ת מיניבוס 700, אוטובוס 1000

ירושלים מיניבוס 1300, אוטובוס 1800

באר שבע/חיפה מיניבוס 1300 אוטובוס 2000

מחכים לשמוע ממכם.

 

 

 

 

 

 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il