*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר הסעות לאירועים

מחיר הסעות לאירועים

מגיע לכם הכי טוב! יתרה מזו מגיע לכם זול והכי טוב. יש לכם אירוע? ולא משנה על איזה אירוע מדובר, אם זו חתונה, ברית, בר/בת מצווה, אירוע לעסקים, כנס, או תערוכה, טיול יומי, או טיול של מספר ימים. אנחנו בכאן על הכביש מציעים מגוון רחב של אפשרות הסעה לאירועים, אוטובוסים 50 אנשים פלוס, 20+ מיניואנים ועוד ועוד.

מחירים

המחירים משתנים מכיוון שהגורמים אף פעם אינם זהים, כמות אנשים משתנה, היעדים משתנים, שעות איסוף ושעות החזרה, איזה רכב תרצו מצי הרכבים המגוון שלנו, האם תרצו רכב מפואר לאירוע חתונה? האם תרצו אוטובוס ענק ומדליק לאירוע כמו יום גיבוש? הרשימה ארוכה.

אנו מציעים לכם ליצור עמנו קשר בהקדם ולתת לנו לאפשר לגרום לכך שההסעה שלכם לאירוע תהיה מושלמת, אנחנו טובים בכך.

צרו עמנו קשר עם כל הפרטים ונשמח להציע לכם מחיר הסעות לאירועים הכי משתלמת בשוק, למה אנחנו?

הנה הסיבות:

הסיבות להזמין הסעות לאירועים עמנו:

  • אנחנו מנוסים, הנהגים שלנו מנוסים עם ותק וניסיון ועם יכולת התמודדות עם מצבים שונים, כולל ילדים, אנשים בעלי מוגבלויות ועוד.
  • צי הרכבים שלנו מכוון ומתאים לכל אירוע ואירוע, יש לנו אוטובוסים ומיניואנים מפוארים ואו פשוטים יותר, רגילים, אבל כולם ברמה גבוהה.
  • אנחנו מתחזים את הרכבים באופן תדיר, הרכבים נקיים ושמורים היטב.
  • יש לנו חמישה סניפים החולשים על פני הארץ כולל אילת וירושלים. נוכל לאסוף אתכם מהיעד ולקחת אתכם לאירוע המיוחל מהיכן שתרצו.
  • דיוק זה השם האמצעי שלנו, אנו עומדים על כל שהנהגים שלנו יעמוד בלוחות הזמנים שלכם, אלו שנקבעו מראש כדי שלא תאחרו לאירוע.
  • המחירים שלנו זולים ואנו מתחייבים לכך, נסו אותנו!

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il