*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר הסעה נכים

מחיר הסעה נכים

מחיר הסעה נכיםכאן על הכביש, החברה שלנו, מתמחה בהעברות נוסעים מיעד ליעד, הסעות נוסעים ממקום למקום ולא מנשה מה היעד, כל אזורי הארץ, כולל הצפון הדרום הרחוק אילת, ירושלים, אם אתם מחפשים הסעות בין עירוניות בין עיר לעיר, או בתוך עיר מסוימת. בנוסף לכך אנחנו מציעים מגוון רחב של רכבים, יש לנו אוטובוסים, ואנים, מיניבוסים מכל הסוגים, לרבות מתקנים לבעלי נכות באשר היא.

אנחנו מתייחסים ברצינות ובמקצוענות לכל פרמטר אצלנו בחברה, זה מתחיל בשירות לקוחות שלנו המקנה שרות ברמה גבוה, פתרון בעיות (אם יש) והכל עם חיוך, זה ממשיך עם הנהגים המקצועיים שלנו בעלי ניסיון רב שנים ויכולת הבנה והתמודדות עם מצבים שונים. כמובן שהאוטובוסים או המינבוסים שאמתחתנו מתוחזקים ונקיים למשעי והם אם בעלי מתקנים לאנשים בעלי מוגבלויות אם צריך.

אנו מספקים הסעות, העברות, אוטובוסים לטיולים בכל עת בכל מצב, כך שאם אתם מחפשים הסעות נכים/בעלי מוגבלויות פיזיות, אז יש לנו את הכלים הדרושים לכך שההסעה תהיה נוחה, נינוחה ובטוחה.

מחכים לשמוע ממככם

מחיר הסעה נכים אינו קבוע ויש צורך לשמוע את הדרישות שלכם לנושא. אל תהססו וצרו עמנו קשר ואנו נציע לכם מחיר הולם לפי התנאים שלכם, יתרה מזו אנו נציע לכם רכבים אם אלו אוטובוסים, מיניבוס ואו ואנים הכי נוחים שיש שיהפכו את הטיול שלכם לחוויה, בין אם מדובר בהסעה לים המלח, העברה בין עירונית, נסיעה עירונית, העברה בסטייל לשדה התעופה, כל שתבקשו לו יהי.

יתרה מכך אנו ידועים במחיר הכי זול בשוק בנושא העברות והסעות, נסו אותנו ולא תתאכזבו. 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il