*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר הסעה לחתונה

מחיר הסעה לחתונה

מחיר הסעה לחתונההיום המרגש ביותר בחייכם הגיע, יום החתונה. תכננתם חודשים שלמים אם לא יותר את המאורע וחשבתם על הכל, גן אירועים, קייטרינג, תלבושות, תסרוקות, על הכל. הנה משהו שאולי יכול להקל עליכם בהגיעכם ליום הזה, הסעות.

שתי סיבות עיקריות לכדאיות להסעה לחתונה, האחת שלכם כזוג, הגיעו לחתונה במיניבוס יוקרתי עם החברים הקרובים של החתן והשל הכלה, הגיעו במיניבוס מפואר ונוח, בנוחות ובלי דאגות של מי ייקח את מי, מי יהיה הנהג, מי לא ישתה וכן הלאה.

הסיבה השנייה, האורחים, תמיד ישנו מצב שלדודה פלונית אלמונית או את החבר ההוא מהצבא אין איך להגיע, אז שתי אופציות, או שאתם יוצרים עמנו קשר ומתכננים עמנו את מי אוספים, או נותנים לאורחים ולנו לטפל בכך ואתם תדאגו לעניינים אחרים, השאירו את הנסיעות לנו, אנחנו טובים בזה.

מי אנחנו?

אנחנו חברת כאן על כביש מציעים צי רכבים, מגוון הסעות מכל הסוגים והמינים אם מדובר בהסעות בית הספר, הסעות ליום המלח, ועדי עובדים, בתי עסק ועוד.. אחד מהשירותים הפופולריים שלנו הוא הסעה לחתונה.

אנחנו מציעים אוטובוסים, מיניבוסים, וואנים, מפוארים, סטנדרטים, מתקנים לבעלי מוגבלות פיזית וללא, אנחנו מאפשרים לכם להגיע בסטייל לחתונה ולאורחים בנוחות מרבית ובזמן.

אנחנו דואגים לעמוד בזמנים, אנחנו מודעים לחשיבות של העניין, הרי אף אחד לא מעוניין לאחר לחופה, או לאירוע אחר ולכל יעד באשר הוא.

הרכבים שלנו תקינים ונקיים ועוברים טיפולים והשגחה באופן שוטף. אנחנו נוטים לשלמות.

מאיפה אתם? לא משנה אנחנו כבר נגיע אליכם, יש לנו אפשרות להגיע לכל אזור בארץ, אפילו אילת, ירושלים, צפון וכמובן מרכז.

אז איך זה עובד?

פשוט מאוד, אתם יוצרים עמנו קשר בהקדם, אומרים לנו מה אתם מבקשים, הסעה בשבילכם, בשביל האורחים, אזורים, שעות ואנו מציעים לכם מחיר הסעה לחתונה המשתלם ביותר שתמצאו וזהו, פחות דאגה ליום החתונה. נשמח לשמוע ממכם.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il