*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר הסעה לבית ספר

מחיר הסעה לבית ספר

מחיר הסעה לבית ספרלא קל לשחרר את הילדים מהבית ולא משנה לאן, אתם רוצים שהם יהיו בטוחים מהרגע הראשון שהם יוצאים מהבית בגפם ושיהיו מוגנים ככל האפשר ויהיו בסביבה בטוחה, עד אשר שהם חוזרים בבטחה מבית הספר. חלק ממה שאנו חברת כאן על הכביש מציעים זה הסעות בטוחות לבתי ספר וחזרה ולא משנה היכן אתם ממוקמים בארץ.

החברה שלנו מציעה שרות הסעות והעברות לכל מטרה, בכל הארץ לרבות הסעות לבית הספר בבטחה, בנאמנות ובזהירות.

היתרונות שלנו

  • מחירים, מחיר הסעה לבית ספר שאנו מציעים נחשב לזול ביותר בשוק. אנו גאים בנהגים שלנו היודעים להתמודד עם סוגים שונים של קהל לרבות, תלמידים וילדים בכלל.
  • האוטובוסים שלנו בין אם באמת מדובר באוטובוס או במיניבוס הם נקיים ומתוחזקים היטב ועוברים טיפולים ובדיקות באופן שוטף.
  • יש לנו מספר סניפים ואנו נותנים שרות בכל הארץ.
  • אנחנו מודעים לנושא שהתלמידים הם ילדים שלכם ולכן אנו מקדישים לכך תשומת לב וזהירות מרבית, הילדים שלכם יגיעו ויחזרו בבטחה מבית הספר באשר הוא.
  • אנחנו יודעים שירות מהו וכך גם הנהגים שלנו, שירות טוב יכול להניף את הנסיעה, במקרה זה הסעה לבית ספר באלפי מונים, אפילו אם התלמידים פחות מודעים לעניין.

מחירים

לשם מחיר הסעה לבית ספר, לשם מחיר מדיוק תצטרכו ליצור עמנו קשר, לעדכן אותנו בכמות התלמידים אותם אנו מיועדים לאסוף מדי יום, האם באמת אתם מעוניינים בשרות יום יום, איזה רכב אתם רוצים, כאמור יש באמתחתנו אוטובוס, מיניבוס, ואן, יש לנו אפשרות ל-10 תלמידים, 14-16, 20 ואף 50, כל האפשרויות פתוחות.

הגעתם לאתר כאן על הכביש ולעמוד זה כי אתם מחפשים הסעות תלמידים לבתי ספר. הגעתם לכתובת הנכונה, נשמח לשמוע ממכם.

 

 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il