*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר אוטובוס בבאר שבע

מחיר אוטובוס בבאר שבע

מחיר אוטובוס בבאר שבעבאר שבע בירת הנגב של מדינת ישראל, שוכנת בצפון הנגב ומציעה מגוון פעילויות תרבותיות, לימודיות ועיסקיות. בבאר שבע ממוקמת אחת האוניברסיטאות הידועות בארץ עם שם בינלאומי, אוניברסיטת בן גוריון, בעיר שוכנות תיאטרון באר שבע, סימפוניה באר שבע, שוק הבדואי שהיינו עוצרים בו בכל פעם עם האוטובוס בדרך לאילת. באר שבע שנים האחרונות הפכה להיות מעצמת הייטק עם פארק ההייטק שבה, ״גב ים״ אליו מגיעים מכל הארץ, מהעולם כולו ומבאר שבע כמובן.

הרבה סיבות לכך שבאר שבע היא יעד הצורך הסעות והעברות רבות, גם מגיעים לבאר שבע מכל קצוות הארץ, וגם מבאר שבע לאזורים אחרים, אילת, טיולים בסביבה, הר חברון, ים המלח ועוד והן בעיר עצמה, דוגמת העברות והסעות עובדים באוטובוס למקומות עבודה כמו אזור גב ים למשל ואזורים אחרים, או אוטובוסים בבאר שבע לבתי ספר/כיתות לימוד ותלמידים בכלל.

אנו בכאן על הכביש נספק לכם אוטובוסים ברמה גבוהה, איכותיים, נקיים למשעי ומתוחזקים היטב לכל מטרה ויעד כולל אוטובוס בבאר שבע.

אנו מקפידים על שירות ברמה גבוהה הן בקרב השירות לקוחות שלנו וכלה בנהגים שלנו שהם עם ותק בעלי ניסיון ושרותיים.

יש באמתחתנו מגוון רחב של סוגי אוטובוסים, מיניבוסים וואנים לכל כמות אנשים באשר היא, אוטובוסים ומיניבוסים יוקרתיים, או סטנדרטיים, עם או בלי לאנשים בעלי מוגבלויות ועוד..

צרו עמנו קשר

מחיר אוטובוס בבאר שבע משתנה, צרו עמנו קשר עוד היום ונספק לכם מענה באופן מידי והצעת מחיר רלוונטית לדרישות שלכם, אגב המחירים שלנו נחשבים למחירים הזולים בשוק בתחום העברות ונסיעות.

נספק לכם שירות ברמה גבוהה, אוטובוסים בבאר שבע ובכל הארץ ולכל הארץ ברמה גבוהה ובמחיר הכי משתלם בשוק.

באר שבע היא עיר מזמינה ונהדרת, בואו ונחווה אותה יחדיו!

 

 

 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il