*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר אוטובוס באשדוד

מחיר אוטובוס באשדוד

מחיר אוטובוס באשדודהעיר אשדוד כבודה במקומה מונח בדפי ההיסטוריה של מדינת ישראל, שמה מופיע בתורה פעמים רבות, ולפי ממצאים ארכיאולוגים היא הייתה כבר קיימת לפני כ-1500 שנים. כיום העיר מודרנית מן הסתם, מציעה אתרי בילוי רבים, מסעדות מעולות, מרינה מדליקה, מספר קניונים ונמל אדיר ממדים ועוד ועוד.

הסיבות לשימוש באוטובוס פרטי לקבוצה כזו או אחרת ברור, ישנן כל כך הרבה הזדמנויות וצורך בהעברות נוסעים חד פעמיות או קבועות עם אוטובוס באשדוד, העברות לעובדים, אם מדובר במקומות כמו הנמל ואו בפראק ההיי טק המתפתח ובכלל משרדים במיקומים שונים באשדוד או מחוצה לה. הסעות טיולים מאשדוד ליעדים בסביבה הקרובה כמו ניצנים, אשקלון, ועד ליעדים רחוקים יותר, או אוטובוס לקבוצה מאשדוד לשדה התעופה.

אתם פה באתר חברת כאן על הכביש בשביל לחפש את האוטובוס באשדוד המושלם לצורך שלכם באשר הוא במחיר המשתלם ביותר, אנו פה בשביל לספק לכם את הצורף הזה ויותר מכך.

מה אנחנו מציעים?

אנו בכאן על הכביש מציעים הסעות וההעברות באוטובוסים ומיניבוסים באשדוד ובכלל בכל מקום בארץ ולכל מקום בארץ. אנו מספקים אוטובוסים ברמה גבוה, נקיים ללא רבב, אוטובוסים ברמות שונות כולל אוטובוס מפואר ומיניבוס VIP, או רכב עם אפשרות למתקנים לבעלי נכות פיזית אם אתם צריכים.

אנחנו מאמינים בדיוק מרבי מבחינת זמנים ובשרות הטוב ביותר מתחילת הדרך כאשר אתם יוצרים עמנו קשר ועד אשר אנו מחזירים אתכם לביתכם ע״ הנהגים המנוסים שעמנו.

אנחנו מציעים שתצרו אתנו קשר כדי לקבל הצעת מחיר אוטובוס באשדוד ולא משנה מה המטרה ולא משנה כמות הנוסעים או המטרה.

המחיר לא תמיד אחיד, מחיר האוטובוס תלוי בגורמים שונים, כמות אנשים, סוג האוטובוס, יעדים, מרחקים ושעות.

נשמח לשמוע ממכם ולהתחיל יחדיו את המסע המשותף.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il