*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר הסעות ילדים

מחיר הסעות ילדים

מחיר הסעות ילדיםסדר העדיפות בחיים הוא ברור, חד משמעי ולא ניתן לערעור והוא, ילדים באים קודם. הם הכי חשובים, הם שלנו, הביטחון שלהם קודם לכל. אנחנו בכאן על הכביש מודעים לכך ומתייחסים לעובדה זאת ברצינות רבה ובכובד ראש ומתייחסים להסעות לילדים בהתאם, בין אם אלו הסעות קצרות לבית ספר, טיול יומי בקרבת מקום לבית המגורים, או טיול שנתי מטעם הבית ספר או מטעם חוג כלשהו המצריך נסיעה ארוכה יותר.

אנו מקפידים על דקויות

הנהגים שלנו יהיו תמיד בעלי ניסיון עם עבודה מול ילדים, יקפידו על ביטחונם של הילדים בין אם להקפיד שישבו ואם צריך בחגורות אז כמובן. הנהגים שלנו התנהגו מול ילדים בהתאם לגילם ובהתחשבות במצבים רגישים.

האוטובוסים שישמשו להסעת התלמידים באשר הם, אם מדובר באוטובוס של 50 ילדים פלוס, 35 ילדים, מיניבוסים של 20 ילדים ואף ואנים, תמיד יהיו תקינים ומתוחזקים היטב ללא יוצא מן הכלל. הרכבים שלנו עוברים בדיקות באופן תדיר.

צי הרכבים שלנו רחב, כך שכמובן ישנם גם אוטובוסים המציעים מתקנים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, בעלי מוגבלויות כאלו ואחרות והנהגים שלנו יודעים להתנהג ולתפעל את אלו ללא עוררין.

מחיר

מחירון הסעות לילדים משתנה לפי הצורך של השרות וכמות הילדים, אוטובוס של 50 ילדים מחירו יהיה שונה ממיניבוס של 20 ילדים, כמו כן עם מרחק היעד משתנה גם המחיר, מרחק של 20 ק״מ ושל 100 ק״מ פלוס (רק דוגמא) לא יהיה זהה, וכמובן אם הנהג והאוטובוס נאלצים להישאר ללון ביעד במקרה של טיול שנתי חוגי סיור וכיוצ״ב.

צרו עמנו קשר!  אנו ב״כאן על הכביש״ נשמח לשמוע ממכם ונשמח לתת לכם הצעות מחיר מדויקות לצרכים שלכם בלי ללכת סחור סחור.

 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il