*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחירון הסעות מאשדוד

מחירון הסעות מאשדוד

דרום הארץ התפתח בצורה חסרת תקדים בשנים האחרונות כשאחת הערים הבולטות מבחינת ההתקדמות שלה היא ללא ספק אשדוד. העיר הנפלאה הזו מושכת אליה אנשים רבים שבוחרים להשתקע בה ולהקים בה משפחה, אך זה מלווה במספר אתגרים כשאחד מהם הוא הניידות מחוץ לעיר. למרות הבחירה באשדוד כמקום לחיות בו, אנשים רבים שומרים על עבודתם באזור המרכז ועורכים אירועים שונים מחוץ לעיר, מה שמעלה את הצורך למצוא פיתרון תחבורתי נוח עבור המקרים הללו.

על איזה פיתרון מדובר?

כאשר יש לנסוע מחוץ לאשדוד במקרים מיוחדים או על בסיס קבוע, קשה להסתמך על התחבורה הציבורית שיש בה לא מעט בעיות כמו עיכובים, לוחות זמנים משובשים וכמובן גם נסיעות שהן לא תמיד נוחות. כדי שלא תצטרכו להתמודד עם האתגרים של נסיעה בין עירונית מאשדוד לאזורים אחרים ברחבי הארץ, מומלץ לכם לפנות לחברת "כאן על הכביש" שתספק לכם פתרונות תחבורה מתקדמים שיותאמו בדיוק לצרכים שלכם בכל עת.

בחברת כאן על הכביש אנו מתמחים בנסיעות לאירועים מיוחדים, טיולים ומקרים שונים רבים בהם יש צורך לצאת מעיר אחת ולנסוע לעיר אחרת בלי להתעכב עם בעיות כמו אלו שיש עם תחבורה ציבורית. למרבה השמחה, לא רק שצי הרכב שלנו מכיל רכבים נוחים, מרווחים, נעימים, בטוחים ומתקדמים, אלא גם מחירונים נוחים שקורצים לכל אחד.

מחירון הסעות מאשדוד הנפלאה לאזורים אחרים ברחבי הארץ יהיה תלוי במספר גורמים כמו סוג כלי הרכב שתבחרו וגם מרחק הנסיעה. בחברת כאן על הכביש אתם יכולים לבחור בין מיניבוס אשר נכנסים אליו 10 או 14 נוסעים, אוטובוס שיכול להכיל 54 או 60 נוסעים ורכב ביניים – מידיבוס שאליו נכנסים עד 35 אנשים. מלבד זאת, מחירון הסעות מאשדוד גם תלוי באזור אליו אתם נוסעים כך שנסיעה לגוש דן במיניבוס תהיה למשל 1,000 ₪ בלבד שכוללים נהג צמוד שיקח ויחזיר אתכם ממחוז חפצכם. אז אם אתם מתכננים נסיעה מאשדוד, אל תהססו ופנו לשירות הלקוחות של כאן על הכביש שיספק לכם את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת. 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il