*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחירון הסעות לילדים

מחירון הסעות לילדים

בכל פעם שהורה מפקיד את ילדיו בידיו של נהג אחר שצריך להסיע אותו לבית הספר או למקום אחר, עליו להיות בטוח שהוא יחזור בשלום. הילדים של כולנו הם הדבר היקר לנו מכל, והבטיחות שלהם מחוץ לבית צריכה להתקיים בכל עת על מנת שנוכל להיות בטוחים שהם מוגנים מכל צרה שלא תהיה. כדי לקבל את הביטחון הזה, חשוב שתדעו ששירות ההסעות שמסיע את ילדיכם הוא לא רק מקצועי, אלא מוציא כלי רכב בטוחים, מוגנים וכאלו שעל ההגה שלהם מופקד נהג מנוסה.

שירותי הסעות לילדים – היכן ניתן למצוא כאלו?

שירותי הסעות לילדים יכולים לכלול הסעות לאירועים שונים, לטיולים, למחנות  קיץ ולמקומות שונים שהם קרובים או רחוקים מביתם. חברת כאן על הכביש אשר מתמחה בשירותי הסעות מתקדמים עם סוגים רבים של כלי רכב יכולה לספק לכם נהג מקצועי לצד רכב שמותאם לצרכים שלכם אשר ייקח אותם לכל יעד בצורה בטוחה ונעימה.

מחירון הסעות לילדים של חברת כאן על הכביש נקבע לפי סוג הרכב שאתם בוחרים ועל פי יעד הנסיעה, בין אם זה בתוך העיר, כמו הסעות בירושלים לילדים לבתי הספר או בדרכים בין עירוניות, כך שנסיעה מגוש דן לצפון הרחוק למשל תעלה עד 2,500 ש''ח בלבד עבור אוטובוס שמכיל 54 או 60 נוסעים. מלבד אוטובוסים, צי הרכב של כאן על הכביש כולל גם מיניבוסים שמכילים 10 או 14 מושבים וכן מידיבוס שיכול להכיל עד 35 ילדים.

כל כלי הרכב נבדקים בצורה קבועה ואנו דואגים לכך שהם יהיו מרווחים, נוחים ואפילו יכילו אמצעי בידור לפי בקשתכם. עם כל המאפיינים הללו, מחירון הסעות לילדים של כאן על הכביש כולל מחירים נוחים במיוחד שמתאימים לכל כיס, כך שתוכלו לארגן נסיעות מהנות ובטוחות לילדים בכל זמן שתרצו.

שלומם של ילדינו חשוב לנו יותר מכל, וכאשר אנו מפקידים אותם בידיו של נהג, ישוב שמדע שהם יחזרו בשלום לביתם. עם חברת כאן על הכביש תוכלו לקבל את הביטחון הזה ולדעת שהם נמצאים בידיים מקצועיות שיקחו אותם למסע מהנה ויחזירו אותם בשלום עם חיוך על פניהם. 

 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il