*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחירון הסעות לאירועים

מחירון הסעות לאירועים

במהלך השנה כולנו מוזמנים לאירועים כאלו ואחרים של בני משפחה, חברים וגם מכרים ועמיתים מהעבודה, ולעתים האירועים המשמחים הם דווקא שלנו. כל מי שמתכנן ועורך אירוע חגיגי לציון דרך כמו חתונה יודע שהוא לא יהיה שלם בלי האורחים שבאים לברך על המאורע המשמח ולהשתתף בחגיגה. הבעיה היא שפעמים רבות יש אורחים שנבצר מהם להגיע בדלל שאין להם תחבורה למקום האירוע או רכב פרטי לנסוע בו, מה שמקצר את רשימת הנוכחים וגם עלול להעכיר על השמחה.

אז מה נוכל לעשות?

אחד הפתרונות הטובים והאהובים ביותר לבעיות התחבורה של אנשים היא לארגן עבורם הסעות לאירועים עם חברה מקצועית שתוכל לאסוף אותם ממיקום מרכזי ולהחזיר אותם בדיוק לאותו המקום. חברת ''כאן על הכביש'' אשר מתמחה בשירותי הסעות מתקדמים, כולל הסעות לאירועים, ההיא החברה שאתם צריכים לצדכם בימים המשמחים בחייכם.

צי הרכבים הנרחב של חברת כאן על הכביש כולל מספר סוגים של כלי רכב שאתם יכולים לבחור ביניהם לפי מספר האורחים ולקבל עבורם מחירון הסעות לאירועים בהתאם. גדלי הרכבים נעים בין מיניבוס, אשר יכול להכיל 10 או 14 נוסעים, אוטובוס גדול אשר מכניס לתוכו 54 או 60 אנשים ורכב ביניים – מידיבוס אשר יכול להסיע עד 35 נוסעים.

המחירים הנוחים של חברת כאן על הכביש שתוכלו לקבל עבורם מחירון הסעות לאירועים אצל הנציגים המומחים שלנו כוללים איסוף מנקודה אחת ונסיעה למגוון אזורים. כך למשל נסיעה מאזור חיפה והקריות לתל אביב תעלה 1,300 ש''ח בלבד למיניבוס ועד 2,000 שקלים לאוטובוס שמכיל כמה עשרות נוסעים. באופן הזה תוכלו להזמין לאירוע שלכם את כל האנשים שאתם אוהבים ולדעת שהם יגיעו עם רכב נוח, מרווח ובעזרת נהגים מקצועיים שיעזרו להפוך את האירוע שלכם למלא באורחים ובשמחה. 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il