*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחירון הסעות אוטובוסים

מחירון הסעות אוטובוסים

נסיעה בתחבורה ציבורית יכולה להיות מייגעת למדי בשל העובדה שאנו צריכים לחכות לקו שיגיע, לעצור בתחנות רבות לאורך הדרך ולהתמודד עם מגוון מצבים ואנשים שאין לנו שליטה עליהם. הסעות בקווים ציבוריים מסוג זה מהוות בעיה בייחוד כאשר אנו צריכים להגיע לאירוע או שהזמנו אנשים לאירוע שאנחנו מארגנים וברצוננו לוודא שכולם בזמן. למרבה השמחה, עם חברת ''כאן על הכביש'', אתם לא תצטרכו להסתמך על תחבורה ציבורית כלל, אלא ליהנות מצי רכבים שיקחו אתכם למגוון יעדים בארץ.

 

מחירון הסעות אוטובוסים – רק אצל הטובים ביותר

 

חברת כאן על הכביש שמה לעצמה את טובת הלקוחות לפני הכל, ולשם כך אנו מציעים מגוון גדול של רכבים, ובינם אוטובוסים, לכל מי שמעוניין להגיע לאירוע חשוב או להזמין קבוצה גדולה של אנשים לאירוע משלו. האוטובוסים של חברתנו הם בין האיכותיים, הנוחים והטובים ביותר בשוק כיום כדי שכל נוסע יוכל להגיע ליעדו בצורה נעימה ובלי בעיות.

 

עבור אלו שמארגנים את האירוע, אנו מציעים מגוון מחירים נוח שניתן לראות בלוח מחירון הסעות אוטובוסים כמפורט באתר. כך למשל עבור אוטובוס שיוצא מהמרכז ליעדים בתוך גוש דן תצטרכו לשלם החל מאלף ש''ח בלבד, ועבור יעדים מרוחקים בצפון תצטרכו להשקיע 2,500 ש''ח בלבד – שבריר מהמחיר שמציעות חברות מתחרות.

 

שירות מלא לאורך כל הדרך

 

מלבד הנוחות הבסיסית והחשובה שהרכבים שלנו מספקים עבור לקוחותינו, אנו מציעים גם תוספות עבור הנסיעה כדי להנעים את זמנם של כל היושבים באוטובוס. בחברת כאן על הכביש תוכלו לבצע השכרת אוטובוסים עם צגי טלוויזיה עבור נסיעות ארוכות, ידיות עם מקום מיוחד עבור בקבוקים וכוסות ופריטים נוספים שיעבירו את זמנכם בנעימים.

 

בחברת כאן על הכביש אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק את לקוחותינו בכל נסיעה מחדש, והודות לצי האוטובוסים המרווחים והנוחים שלנו, תוכלו להגיע לכל מקום בצורה רגועה ועם חיוך על פניכם. אנו עובדים עם חברות הסעות אוטובוסים בירושלים ובכל רחבי הארץ ונשמח לעמוד לשירותכם בכל זמן ולכל מטרה.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il