*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחירון הסעות אוטובוס

מחירון הסעות אוטובוס

 תכנון של אירוע מכל סוג שהוא כרוך בתיאום של פרטים רבים כשאחד החשובים ביותר הוא רשימת האורחים. כאשר   מתכננים רשימה מסוג זה, יש לקחת בחשבון את אופן ההגעה של האורחים, שכן לא לכולם יש רכב פרטי או יכולת   לנסוע למקומות שונים, בייחוד כאשר מדובר באירוע שנערך במקום מרוחק. כדי לפתור את הבעיה הזו, אתם יכולים   לשכור את שירותיה של חברת הסעות שתאסוף את האורחים שלכם עבורכם ותביא אותם בבטחה למקום בו אתם   עורכים את האירוע וגם תחזיר אותם הביתה.

היכן נמצא חברה כזו?

ישנם מספר קריטריונים חשובים שצריכים להתקיים אצל חברת הסעות כשבטיחות, מהימנות ונוחות הם רק קצה המזלג. חברת ''כאן על הכביש'' היא חברה שעונה על הדרישות הללו ועוד הרבה יותר, והודות לה תוכלו להזמין את כל האורחים שאתם מעוניינים שיהיו באירוע שלכם בלי לדאוג לאופן ההגעה שלהם.

חברת כאן על הכביש כוללת צי גדול של רכבים מסוגים שונים שמיועדים לאירועים קטנים וגדולים כאחד, כך שתוכלו לבחור את הרכב המתאים ביותר לאירוע שאתם עורכים. הצי כולל מיניבוסים קטנים שמכילים 10 או 14 נוסעים, מידיבוסים שמכילים עד 35 נוסעים ואוטובוסים גדולים שיכולים להכיל 54 או 60 נוסעים. מחירון הסעות אוטובוס של כל אחד מכלי הרכב הללו נקבע לפי גודלו ולפי נקודות האיסוף וההורדה.

כך למשל איסוף באוטובוס גדול בתוך גוש דן יעלה 1,000 ש''ח בלבד, ועשרות אוקחים יוכלו לנסוע בו בצורה נוחה ונעימה. מחירון הסעות אוטובוס של חברת כאן על הכביש הוא בין הנוחים והגמישים ביותר בשוק, ואיתנו כל אורח יוכל להגיה לאירוע בקלות, בלי לחשוש מנסיעה לילית ובאופן שיאפשר לו ליהנות בלי לטרוח בנסיעות הלוך וחזור.

אירועים שונים הופכים להיות משמחים הודות לאנשים שמקיפים אותנו ויוצרים את האווירה השמחה שכולנו מייחלים לה. על מנת שהאירוע הבא שלכם יהיה מלר באנשים שאתם אוהבים, מומלץ לארגן עבורם נסיעה לפי מחירון הסעות אוטובוס של חברת כאן על הכביש שיוכל להקל עליכם וגם על האורחים במידה ניכרת. 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il