*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

הסעות לפורום מחולון

הסעות לפורום מחולון

אין הרבה מועדונים בישראל שאנשים מוכנים לנסוע בשבילם גם 100 ק"מ ויותר, ולפעמים אפילו כל סופשבוע – הפורום בבאר שבע הוא כזה, בעיקר בזכות ההשקעה הגדולה (במעבר למקום החדש שלו ב-2013 הושקעו 20 מיליון ₪!) והמסיבות המטורפות שמתקיימות בו כל הזמן.

כדי ליהנות מלילה שכולו חוויות וריגושים בלי שתצטרכו לנהוג מחולון לבאר שבע ואז בחזרה מבאר שבע לחולון לפנות בוקר כדאי להזמין הסעה לפורום: הסעות לפורום מחולון יוצאות בכל סוף שבוע, בדיוק בזמן שבו תרצו, מיועדות לקבוצות של 10-60 בליינים ומבטיחות מקסימום כיף ומקסימום בטיחות.

כל הסעה לפורום מחולון מתבצעת על-ידי נהג מנוסה מאוד, כולל בנסיעות ליליות, בעל תודעת שירות גבוהה וכמובן כזה שמקפיד על נהיגה זהירה ומותאמת לתנאי הדרך. הרכבים שמשמשים להסעות לפורום עוברים את כל הבדיקות התקופתיות הדרושות ואת כל הטיפולים הנחוצים, כך שלא משנה אם בחרתם ואן מפואר, מיניבוס יוקרתי, מידיבוס מדגם מתקדם או אוטובוס גדול ומשוכלל, בכל מקרה אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהרכב תקין לחלוטין ושאין שום דבר שיכול לפגוע בהנאה שלכם מהלילה במועדון שהוא שילוב של איביזה וברלין, וגאס ופלאיה.

עוד יתרון של הסעות לפורום מחולון – בנוסף לעובדה שאף אחד לא צריך לוותר על שתיית אלכוהול במהלך המסיבה, ואין צורך להגביל את משך הבילוי בפורום כדי לא לנהוג הביתה עייפים מדי – הוא שבזכות הבחירה בין ואן, מיניבוס, מידיבוס ואוטובוס כל החבר'ה יכולים לנסוע באותו רכב וליהנות מהזמן של הביחד גם בדרך הלוך וגם בדרך חזור ולא רק במועדון עצמו. ואן מיועד ל-10 עד 14 איש, קבוצה של 15-20 אנשים נכנסת למיניבוס, ל-20-35 חברים שרוצים לנסוע לפורום בסטייל מתאים מידיבוס וכאמור גם לקבוצות גדולות של 50-60 איש יש לנו פתרון: אוטובוס מפנק.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il