*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

שירותי הסעות לנכים בירושלים

שירותי הסעות לנכים בירושלים

 

נכים שגרים בירושלים וסביבתה הזקוקים להסעות ואין ברשותם רכבים  מתאימים יכולים למצוא את  מבוקשם אצל חברות הסעות  המספקות שירות מתאים לצרכיהם. שירותי הסעות לנכים בירושלים רבתי ניתנים לאורך כל ימות השנה והרכבים מותאמים בצורה מיוחדת לאוכלוסיית מוגבלים ונכים. רכבים אלו  מצוידים במעלונים מיוחדים  שעליהם ניתן להסיע כסאות גלגלים. כך, הם מרימים ומורידים את  הנכים  היושבים על כסאות אלו. לפני הנסיעה הכסא נכנס לחלל  הרכב ושם הוא מקובע למקומו  באמצעות חגורות בטחון  מיוחדות. אלו מונעות כל תזוזה של הכסא במהלך הנסיעה. בנוסף, יש מעקה בטיחות מיוחד אותו ניתן לאחוז בעת  הנסיעה.

הרכבים עצמם מותאמים לנסיעה בטיחותית ויש בהם שיפורים שנועדו לנסיעה בטוחה. בכלל זה, מערכות מתלים משוכללות שמונעות זעזועים בעת טלטולי הדרך. בנוסף, יש לנהג מערכות שמסייעות לו לנהיגה בטוחה ובהם חיישני ומצלמות רוורס, מראות צד מתכווננות וכדומה. סביבת הנהג נוחה ומותאמת לנהיגה נוחה ורגועה. הנוסעים עצמם יכולים ליהנות ממערכות מיזוג אוויר ותאורה משוכללות. תא  הנוסעים מרווח, ויש מקום רב למלווה אחד או יותר שצריכים לסייע לנכה ולבצע עבורו משימות שונות בעת הנסיעה ולאחריה. אם חיפשתם חברת הסעות זולה ואיכותית הגעתם למקום הנכון. השכרת אוטובוסים בירושלים ניתן לבצע דרכינו, יש גם אוטובוסים מותאמים לנכים. 

שירותי הסעות נכים ניתנות למטרות שונות. יש הסעות קבועות לצרכי טיפולים, יש תלמידים מוגבלים שחייבים להגיע מדי יום לבית הספר, יש טיולים בני יום אחד או יותר שמותאמים לנכים, והרכבים  המיוחדים הם חלק ממערך שלם שתומך במוגבלים ונכים ועוד. רכבים שונים עוברים שינויים רבים על מנת להתאימם לצרכי נכים. ניתן למצוא אוטובוסים ומיניבוסים מותאמים.  נהגי ההסעות עצמם עוברים  הדרכות בתחום ותודעת  השירות שלהם גבוהה במיוחד. הם מגלים סבלנות רבה כלפי  נוסעיהם ונוהגים את  הרכבים בזהירות ובמהירויות נמוכות כדי למנוע אי  נעימות מהנוסעים. מומלץ לחפש ולמצוא חברה בעלת מוניטין בתחום.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il