*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר אוטובוס אשקלון תל אביב

מחיר אוטובוס אשקלון תל אביב

מחיר אוטובוס אשקלון תל אביבשתי ערים נהדרות השוכנות על מישור החוף הנושקות לים, האחת יותר פופולרית מהשנייה נכון, אבל אין לזלזל באשקלון. אשקלון היא עיר מגניבה עם היסטוריה מרשימה וים מדהים שמקנה ״מגרש משחקים״ מצוין עבור גולשי הגלים, באשקלון מסעדות טובות, עתיקות, פארקים ועוד..

הנסיעה מאשקלון לתל אביב אינה עורכת הרבה זמן, היא אינה ארוכה או מייגעת, תחבורה ציבורית לתל אביב אפשרית ביותר, אם אתם בודדים. אבל...ופה אנו נכנסים לתמונה, אם אתם קבוצה של 20, 30, 40 ואף חמישים חברה, אם מדובר בכיתת לימוד, חיילים, אירוע בתל אביב ואת ם מעוניינים להגיע מאשקלון, אז אוטובוס הוא בהחלט הפתרון ואנו המענה.

מי אנחנו?

אנו חברת כאן על הכביש, חברת הסעות והעברות מכל הסוגים ולכל מקום בארץ ישראל. העברות, טיולים, הסעות לחתונה, נתבג, בתי ספר ועוד. אם אתם מחפשים נסיעה בין עירונית כדוגמת אשקלון תל אביב, אנחנו הכתובת.

צי הרכבים שברשותנו מגוון עם מדובר באוטובוסים או במיניבוסים, הרכבים מתוחזקים היטב, נקיים והנהגים שלנו בעלי ותק וניסיון.

מחיר אוטובוס אשקלון תל אביב משתנה לפי כמות האנשים וסגנון האוטובוס, מה שכן אנחנו ידועים במחיר הכי זול בשוק בתחום הנסיעות, העברות, וכיוצ״ב.

הנסיעה עמנו תהיה רגועה, שלווה ובטוחה, נאסוף אתכם מהיעד המבוקש ונחזירכם ליעד לפי השעות שתבקשו, אנחנו דוגלים במקצוענות לכן עמידה בזמנים זה נושא חשוב לנו ואנו מתייחסים אליו בכובד ראש.

צרו עמנו קשר

אנחנו פה בשביל לתת לכם את השירות הכי טוב במחיר הכי טוב, נספק לכם את האוטובוסים המבוקשים לכם בין אם יוקרתיים או סטנדרטיים. הנסיעה בין הערים אשקלון תל אביב תהיה מפנקת ושלווה.

להצעת מחיר מדויקת התואמת את הדרישה שלכם, צרו עמנו קשר!

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il