*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

הסעות לנכים עם כסא גלגלים בירושלים

הסעות לנכים עם כסא גלגלים בירושלים

 

נכים מירושלים חייבים לעבור ממקום למקום ועושים זאת למטרת שונות. נכים שחייבים לנוע על כסאות גלגלים חייבים להיות מוסעים ברכבים  המותאמים לצרכיהם. הסעות לנכים עם כסא גלגלים בירושלים מתבצעות על ידי חברות שברשותן תשתית מתאימה לכך. כאשר מדברים על תשתית מתכוונים  לרכבים מותאמים,  לנהגים מוכשרים, למנהלים בעלי תודעת שירות בתחום ולאלמנטים חשובים נוספים. השקעה בשירותים אלו הינה גבוהה מאוד, ובמיוחד, בבניית  מתקנים ברכבים עצמם. יש צורך לבנות מעלונים מיוחדים שנועדו להרמת הכיסאות על יושביהם לתוך  המכונית. בנוסף, להכין חגורות בטיחות מתאימות, מעקות מיוחדים אותם יוכלו  הנוסעים להחזיק בעת  הנסיעה ועוד.

מעלונים כאלו ניתן להתקין על מיניבוסים בגדלים שונים שמיועדים להסעת מספר נכים בו זמנית, וכן,  על אוטובוסים גדולים בהם ניתן להסיע קבוצות נכים. הרכבים עצמם בנויים על שלדה מסיבית ויש להם מערכות מתלים מעולות שנועדו למנוע זעזועים בעת הנסיעה  על כבישים משובשים. כך, מבטיחים לנכים נסיעה חלקה ושקטה ככל  האפשר. תא  הנוסעים מרווח ויש בו מקום גם למלווים השונים ולציוד שהם חייבים לשאת עימם. נהגי רכבי הסעות אלו עוברים הכשרות רבות, ובין  היתר, מחדדים להם את חובת  האדיבות, הסבלנות, הנהיגה הזהירה והיחס המתאים לאנשים נכים ומוגבלים. ניתן לבצע השכרת מיניבוס עם נהג מחיר המותאם לבעלי מוגבלויות. 

הסעות לנכים עם כסאות גלגלים בירושלים ניתנים לאורך כל ימות השנה ובכל אחד מחלקי היממה. הכול לפי  הצורך והבקשה. הנכים עצמם ומלוויהם יכולים ליהנות ממערכות מיזוג אוויר, שמע, תאורה וממערכות אחרות בעת  הנסיעה ליעד. הם יוכלו לעסוק בענייניהם או לצפות בנוף העובר נגד עיניהם. הנהג עצמו נהנה ממערכות בטיחות רבות וביניהם חיישני ומצלמות רוורס, מראות מתכווננות ועוד. סביבת  הנהג נוחה ומאפשרת נהיגה בטוחה לחלוטין. ברשותו מערכת ניווט שמנווטת אותו ליעד במהירות הרבה ביותר.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il