*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

הסעות לנכים עם כסא גלגלים

הסעות לנכים עם כסא גלגלים

 

חברות הסעה שונות מספקות שירותי  הסעות לנכים. הן חייבות להתאים רכבים מיוחדים למטרות אלו והדבר כרוך בהשקעה כספית נכבדה. נכים  המרותקים לכסא גלגלים חייבים לנסוע ברכבים כאשר הם ישובים עליו. משום כך, בונים מעלונים מיוחדים שמסוגלים להרים בבטחה משקל של נכה עם כסא  הגלגלים שלו. פתרון זה מתאים להורדה והעלאה, בעת הנסיעה יש צורך לרתום את  הכסא ולקשור אותו בחגורות בטיחות מיוחדות כדי  שלא ינוע בעת הנסיעה. את  הנכה עצמו קושרים, במקרים מיוחדים, לכסא כדי שלא יישמט או ייפול. אלו הם הפתרונות  הטכניים  המקובלים.

בנוסף אליהם, יש לנהג חובה של  נהיגה  המתאימה למצבים אלו. הוא עובר הכשרות בנהיגה זהירה ללא סטיות חדות, במהירות נכונה בסיבובים חדים, בחנייה נוחה המתאימה להורדת והעלאת  הנוסעים ועוד. הוא נעזר במערכות שונות כגון חיישני רוורס, מצלמות, מראות ואביזרי בטיחות נוספים. הרכב עצמו הינו בעל שלדה חזקה ומתלים משובחים שמונעים טלטולי וזעזועי כביש מיותרים. לצד הבטיחות יש דאגה לנסיעה מהנה ונוחה. תא  הנוסעים מרווח ויש מקום גם למלווים על ציודם. יש מערכות תאורה, מיזוג אוויר, שמע ועוד. כך, ניתן לנסוע שעות ארוכות ומרחקים רבים במסגרת טיולים, ביקורים, ימי כיף ואירועים אחרים המותאמים לאוכלוסיית נכים ומוגבלים. ניתן לבצע במחיר משתלם השכרת רכב 9 מקומות בארץ או כל מספר מושבים אחר דרכנו. 

שירותי  הסעות אלו ניתנים לאנשים פרטיים, למוסדות חנוך, למחלקות רווחה, לגופים ממשלתיים, ציבוריים ואחרים המספקים שירותים שונים לנכים. הם ניתנים לאורך כל ימות  השנה ובכול שעה משעות  היממה. הנהלת חברת  ההסעות מודעת לקשיים המתלווים להסעות אנשים  מוגבלים, ומשום כך, תודעת השירות שלה גבוהה במקרים אלו. הסעות לנכים עם כסאות גלגלים מיועדות, בין  היתר, לאפשר נגישות לאוכלוסיה מוגבלת שיש לה צרכים מיוחדים, ומומלץ מאוד לחפש ולמצוא חברה מקצועית בתחום שאף יודעת לספק אותם.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il