033722245
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

לבירורים והזמנות התקשרו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 033722245
*
*
*
*

מיניוואן להשכרה

המתבגרים שלכם מתכננים טיול קמפינג ואתם רוצים לדעת שהם מגיעים בבטחה ליעדם? מתכננים טיול משפחתי ורוצים לנסוע כולם ולדעת שגם יש מספיק מקום בשביל המטען שלכם? מסחרית להשכרה הוא הפתרון האולטימטיבי בשבילכם ואנחנו נשמח להציע לכם את אפשרות ההשכרה המתאימה לכם ביותר.

השכרת מיניוואן יכולה להוות פתרון יעיל למקרים רבים ושונים. החל מהדוגמאות הרשומות לעיל ועד להשכרתו למטרות מסחריות כדוגמת שירותי הסעות. אם אתם נהגים, המציעים שירותי הסעות ובעיקר אם אתם בתחילת הדרך, החזקת מיניוואן עלולה להיות מאוד יקרה ולכן תמצאו את האפשרות של השכרת מיניוואן הרבה יותר משתלמת. כמו כן, גם אם אתם זקוקים למיניוואנים מסוגים שונים, תוכלו להחליף את הדגם בכל פעם בהתאם לצרכי הנוסעים ובהתאם לכל נסיעה.

מלבד השכרת המיניוואן עצמו, כאן על הכביש מציעה לכם גם את האפשרות לשכור מיניוואן עם נהג לנסיעה בודדת, ארוכה או קצרה כאחד. כלומר, אם אתם מתכננים נסיעה, בשבילה תזדקקו למיניוואן וגם לנהג צמוד, תוכלו למצוא אצלנו את השירות במחיר המשתלם ביותר.

אצלנו תוכלו לבחור מיניוואן מתוך מגוון רחב של רכבים. אנו מציעים מיניוואנים מדגמים שונים ובגדלים שונים, המתאימים להסעת מספר שונה של אנשים. לדוגמה, תוכלו לבחור מיניוואן להסעת 10 נוסעים ואף מיניוואן להסעת 16 נוסעים. לידיעתכם, גם אתם זקוקים לרכב להסעת מספר גדול יותר של נוסעים, תוכלו למצוא אותו אצלנו!

המיניוואנים שאנו מציעים לכם הינם מרווחים במיוחד ובעלי מושבים נוחים לנסיעה נעימה לכל אורכה. כמו כן, הרכבים מאפשרים לכם להגיע עם המטען שלכם מכל מקום ולכל מקום בנוחות מקסימלית וללא צפיפות, עובדה שתהפוך את הנסיעה שלכם לחוויה נעימה בפני עצמה עוד לפני שתגיעו ליעדכם.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו 033722245 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. 

033722245
[email protected]