033722245
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

לבירורים והזמנות התקשרו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 033722245
*
*
*
*

הסעות פרטיות

הסעות פרטיות בירושלים

ישנם 3 מרכיבים עיקריים ברמת השירות של חברת הסעות פרטיות בירושלים: מגוון כלי הרכב והאיכות שלהם, רמתם של הנהגים וההקפדה על מילוי ההתחייבויות ובפרט מבחינת העמידה בלוחות הזמנים.

לפרטים נוספים

הסעות פרטיות מיניבוס

מיניבוס הוא כלי הרכב האופטימלי להסעת קבוצות של 16 עד 20 איש, בתנאים מפנקים, ברמת בטיחות מרבית ותוך הקפדה על לוחות הזמנים הנדרשים.

לפרטים נוספים

הסעות פרטיות בנתניה

בירת השרון היא עיר מרכזית שמתרחבת כל העת, גם לכיוון מזרח וגם לכיוון דרום, וגם מבחינת מספר התושבים שכבר חצה את ה-200,000. באופן טבעי ישנו צורך נרחב בהסעות בנתניה למטרות שונות, וכשמחפשים הסעה מכל סוג שהוא ישנם מספר דגשים חשובים.

לפרטים נוספים

הסעות פרטיות בחולון

חולון היא עיר בתנופת פיתוח, עם יותר מ-200,000 תושבים ואזורי תעשייה ומסחר גדולים. באופן טבעי נדרשות בה הסעות מסוגים שונים – וכשמחפשים שירות הסעות פרטיות בחולון מומלץ להקפיד על מספר דגשים חשובים.

לפרטים נוספים

הסעות פרטיות לבתי ספר

הסעות לבית ספר הוא שירות שמחייב תשומת לב רבה, אחריות רבה עוד יותר והקפדה על כל הנהלים – כך שהילדים שלנו יגיעו מדי יום לבית הספר בבטחה, בנוחות ובזמן.

לפרטים נוספים

הסעות פרטיות לאילת

אילת היא היעד האולטימטיבי לחופשה בישראל, בכל עונות השנה. כדי להגיע אליה בנוחות ובדרך משתלמת במיוחד, כדאי לנצל את האופציה של הסעות פרטיות.

לפרטים נוספים

הסעות פרטיות באוטובוסים

רמת התחבורה הציבורית בארץ גורמת לרתיעה מסוימת מאוטובוסים, אבל כשמדובר על הסעות פרטיות באופן טבעי מדובר על חוויה שונה לגמרי, מהנה הרבה יותר.

לפרטים נוספים

הסעות פרטיות לים המלח

ים המלח הוא אחד המקומות המיוחדים בעולם, ואין פלא שהוא מושך אליו גם תיירים רבים וגם לא מעט ישראלים לאורך כל עונות השנה.

לפרטים נוספים

הסעה פרטית מחיר

בין אם מדובר בשירות למשפחות, לעסקים או למוסדות חינוך, שירות של הסעה פרטית הוא תמיד האופציה הכי נוחה שיש, אין על כך עוררין.

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו 033722245 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. 

033722245
[email protected]