033722245
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

לבירורים והזמנות התקשרו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 033722245
*
*
*
*

הסעות לחתונה מאורגנות

ברוכים הבאים לפורטל ההסעות הגדול מבית כאן על הכביש

מתחתנים ? מזל טוב!

מארגנים חתונה? מזל שהגעתם לפה.......

לארגן חתונה כפי שבטח חוויתם והתנסיתם בתקופה האחרונה אינה עבודה פשוטה ואפילו מורכבת. העבודה כוללת הצעות מחיר, השוואת מחירים, עבודה מול ספקים, קבלת החלטות, מדידות, אדמיניסטרציה שוטפת והכי חשוב עבודה במשרה מלאה. נשמע לכם כמו מודעת דרשים? אז זוהי מודעה לעבודה במשרה מלאה של 100% ארגונים, תכנונים, דאגות וקצת עצבים שכבר אם לא שמתם לב אתם עובדים בה מספר חודשים. אז נכון...מתחתנים רק פעם אחת וחשוב לכם שזוהי תהיה חתונת השנה ובצדק! מגיע לכם לאחר כל העבודה הקשה שהשקעתם חתונה מושלמת בדיוק כפי שפנטזתם מאז ומתמיד.

אבל מה לעשות? שלמות נמצאת בדברים הקטנים, וכמה שתשקיעו באירוע תתחשבו ותתפשרו בשביל שכולם יהיו מרוצים עדיין חשוב לדאוג גם לדברים הקטנים והלא כל כך טריוויאליים כמו ארגון הסעה לחתונה למוזמנים שלכם. אם באמת בא לכם לקבל פידבק חיובי אחרי החתונה ושהאורחים שלכם ייהנו וישמחו עמכם ביום שלכם דאגו להם להסעה מאורגנת מהבית או מאזור קרוב. בצורה זו האורחים ישאירו את הרכבים בבית, לא ידאגו לעמידה בפקקים, עיכובים ואיחור לחופה ושתיית אלכוהול. באמצעות הסעה מאורגנת האורחים יגיעו שלווים ורעננים לאירוע שלכם.

אז אם הגעתם לפורטל זה, קיבלתם החלטה מעולה והינכם בדרך לקבלת האירוע שתמיד רציתם. אז מה לכם נשאר לעשות כדי שתוכלו למחוק את המטלה הזאת מרשימת ה- משימות לארגון חתונה:

צרו קשר עם נציגי כאן על הכביש לקבלת מידע מפורט על סוגי ההסעות וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד בהתאם לתקציב שלכם. באותה שיחה בכדי לייעל את התהליך יש לציין מספר פרמטרים חשובים שיכולים להשפיע על ההזמנה והמחיר: מיקום האירוע ומיקומם של המוזמנים, מספר המוזמנים, מספר העצירות בדרך והפרש הזמנים בין ההגעה לחזרה. בצורה זו תהפכו את ההזמנה שלכם ליעילה יותר, פשוטה יותר ותקבלו מידע אפקטיבי יותר.

אוטובוס 53 מקומות - DAF

אוטובוס מפואר 53 מקומות ישיבה, מושבים מרווחים ונעימים.

לפרטים נוספים

מיניבוס 16-20 מקומות מפואר תיירותי

ברשותנו מגוון רחב של פתרונות הסעה ושינוע לכל מקום ולכל מטרה מדן ועד אילת לכל אירוע ולכל שמחה, טיול או הופעה כאן על הכביש מתמחים בהשכרת רכבים יוקרתיים...

לפרטים נוספים

ואן מפואר 10-14 מקומות

כאן על הכביש הינה חברה המתמחה בשירותי הסעות ושינוע ברחבי הארץ, השכרת אוטובוסים ומיניבוסים מפוארים לחתונות ואירועים מיוחדים בכל מקום, לכל מקום ולכל מטרה.

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו 033722245 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. 

033722245
[email protected]