033722245
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

לבירורים והזמנות התקשרו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 033722245
*
*
*
*

הסעות לחתונה בדרום

ברוכים הבאים לפורטל ההסעות המוביל מבית כאן על הכביש.

כאן על הכביש הינה חברה המתמחה בפתרונות שינוע והסעה מכל מקום לכל מטרה מדן ועד אילת, מתלבטים האם כדאי להכניס לתקציב האירוע שלכם הסעה לאורחים לאירוע בדרום?

 

אז קודם כל כדאי שתקראו את הדברים הנ"ל כדי להקל עליכם בהחלטה האם להזמין הסעה לאירוע בדרום:

יש לכם בקרוב אירוע ובחרתם לערוך אותו במקום שאהבתם, שנח לכם ושקרוב אליכם ונכון האירוע שלכם ולכן אין כל סיבה שתתפשרו על מיקומו. מצד שני המוזמנים שלכם מגיעים ממקומות שונים מבחינה גיאוגרפית ורבים מהם וודאי יתקשו להגיע לאירוע שהינו מרוחק מהם. כדי להקל על האורחים שלהם ושלא יצטרכו להתעסק בדאגות מיותרות ויתאפשר להם להשאיר את הרכב בבית הסעה לאירוע בדרום פתרון מושלם לשני הצדדים – לכם שתערכו את האירוע במקום שבחרתם והאורחים שלכם שיראו שדאגתם להם ויוכלו להגיע לאירוע בנחת וברוגע.

בסופו של דבר אתם תהיו המרוויחים הגדולים בסיפור, הסעה לאירוע בדרום הינו צ'ופר לאורחים שיוכלו להגיע רעננים למקום ומלאי אנרגיות כדי לחגוג איתכם בשמחתכם, לששתות איתכם ולהגיע חזרה הביתה בהסעה.

ברשותנו מגוון רחב של אוטובוסים ל – 52 איש ומיניבוסים ל – 15 איש. כלל האוטובוסים והמיניבוסים חדישים, בעלי טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, מושבים מרווחים ונהגים מקצועיים ואדיבים בעלי וותק של שנים על הכביש. מומלץ בזמן הנסיעה למנות איש קשר מטעמכם שיהיה בהסעה כדי שיעדכן אתכם או קרוב משפחה/חבר בזמן אמת.

 

צרו קשר עוד היום עם נציגי כאן על הכביש ושריינו את היום שכלם. עדכנו את הנציג בכל הפרטים הרלוונטיים בכדי לבצע הסעה לאירוע בדרום כמו מספר הנוסעים, מספר נקודות עצירה, סוג הנסיעה, משך הזמן הדרוש ועוד פרטים רלוונטיים נוספים. בהתאם לפרטים שתספקו לנציג הוא יוכל להתאים עבורכם את פתרון הנסיעה המושלם עבור המוזמנים שלכם ועבור האירוע שלכם וזאת בהתאם לתקציב שהגדרתם לעצמכם. אז כל מה שנשאר לעשות הוא ליצור קשר עם כאן על הכביש וכבר היום תורידו מטלה אחת מהרשימה.

 

כאן בשבילכם צוות כאן על הכביש

הסעות יוקרה לחתונה

במהלך חיינו, יש כמה ימים מיוחדים בהם אנו יכולים להיות תחת הזרקורים, כשהיום המיוחד ביותר הוא יום החתונה שלנו.

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו 033722245 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. 

033722245
[email protected]