033722245
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

לבירורים והזמנות התקשרו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 033722245
*
*
*
*

השכרת שברולט סוואנה - 9 מקומות

השכרת שברולט סוואנה - 9 מקומות

הבוקר מתחיל במרוץ אינסופי על מנת להספיק את הכל עם מינימום של טעויות. כשמדובר על צורך להגיע לאירוע, לא נרצה וודאי לקבל את העיכוב מצד כלי התחבורה. שברולט סוואנה הוא כלי עבודה איכותי וייחודי, המסוגל לעמוד בכל משימה שתציבו בפניו. עם תשעה מקומות ישיבה ניתן בהחלט לשכור אותו ככלי אשר ידאג להסיע אתכם ואת הקרובים שלכם, היישר אל האירוע הגדול של חייכם.

בר מצוות, בת מצוות, חתונות וכן אירועים עסקיים, עשויים לעשות שימוש ברכב המפואר המציע שלל פינוקים ברמה עולמית. זה מתחיל בנוחות המושבים ומרווח גדול שלהם על פני השטח. ממשיך באמצעים טכנולוגיים מתקדמים לחוויה מושלמת, וכמובן בדאגה להוביל אתכם בבטחה לכל מקום, תוך הענקת מינימום תנודות גם בכבישים פחות נוחים לנסיעה.

דגם זה של שברולט הוא מוביל בתחום הואן בישראל, ומשרת נאמנה אמנים בדרך לאירוע או מופע וכן לקוחות פרטיים אשר שוכרים אותו לאירועים מגוונים. נוחות הנסיעה כוללת דלת אחורית הנפתחת בזווית נוחה מאוד של 165 מעלות, שתאפשר פריקה וטעינה במהירות. גם דלת הנוסעים תוכננה כך שתוכל להיפתח במהירות, כך שמבחינת חסכון בזמן יש לנו את כל האמצעים הנחוצים.

החבילה הכללית מגיעה אליכם בשילוב נהג צמוד, אשר יעניק שירות מעולה לכל נוסע ויוביל אותו בבטחה לכל נקודת יעד שנקבעה. את ההזמנה ניתן לבצע עוד היום באמצעות מענה מהיר, וללא כל חיפושים מסורבלים ומיותרים. כאן אצלנו תזכו למחירים הנוחים בישראל, כך שאין שום צורך להמשיך ולבדוק.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו 033722245 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. 

033722245
[email protected]