033722245
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

לבירורים והזמנות התקשרו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 033722245
*
*
*
*

הסעות אומנים

אחת ההתמחויות שלנו היא הסעות אומנים..

אמנים, בעיקר בתחום אומנויות הבמה, נאלצים להגיע ממקום למקום באופן יום יומי כחלק מהעבודה. בין אם מדובר על חזרות, הקלטות, הופעות או כל סיבה אחרת, האומנים מוצאים את עצמם פעמים רבות בכל יום בעיר אחרת ברחבי הארץ ונסיעות אלו עלולות להיות מתישות במיוחד, אם הן נעשות באופן עצמאי. לכן, מרבית האומנים, בארץ וברחבי העולם כולו, נוהגים להיעזר בשירות הסעות.

השירות של הסעות אומנים מאפשר לאומנים להגיע בנוחות ובבטחה ממקום למקום ולנצל את זמן הנסיעה לצרכים שונים. בין אם מדובר על שינון טקסטים, השלמת שעות שינה יקרות או כל דבר אחר, אותו יכול לעשות האומן במהלך הנסיעה. כמו כן, לעתים קרובות הפקות שונות מציעות לאומנים הסעות מהבית אל מקום העבודה ובחזרה. הסעות אלו בדרך כלל נעשות בקבוצה וכך ההפקה חוסכת הוצאות על מוניות ספיישל לאומנים וגם מוודאת, שכולם מגיעים בזמן לחזרות, או לכל צורך אחר של ההפקה כדוגמת הופעות במקומות שונים ברחבי הארץ.

אנו מזמינים גם אתכם ליהנות משירות זה, שיאפשר לכם להביא את האומנים שלכם לכל מקום שתרצו. אנו מספקים שירות של הסעות אומנים בכל רחבי הארץ ובזמינות מלאה. אצלנו ניתן לשכור מיניבוס להסעת האומנים בכל רחבי הארץ ולאפשר לאומנים ליהנות מנסיעה נוחה ומפנקת במיוחד ומשירות יוצא דופן של רכב מרווח ונהג מקצועי ומיומן.

לידיעתכם, ברשותנו מגוון רחב של סוגי רכבים המוצעים לכם וכך באפשרותכם לשכור רכב עם מספר מושבים בהתאם לכמות האומנים או אנשי הצוות שיהיו בנסיעה. כמו כן, ניתן להתאים רכב גם לצרכים נוספים כדוגמת תא מטען גדול, בו תוכלו לשים את הציוד הדרוש כדוגמת כלי נגינה, ציוד תאורה, הגברה וכדומה.

 כמו כן, ניתן להוסיף להסעה את כל הציוד שהאומן מעוניין להוסיף, לרבות כלי נגינה, הגברה ועוד.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו 033722245 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. 

033722245
[email protected]