*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

השכרת רכב מסחרי ליום אחד בצפון

הצורך בשכירת רכב מסחרי יכול לנבוע מסיבות רבות ושונות. לעתים מדובר בצורך להוביל סחורה, תכולת בית, ציוד מסוגים שונים וכדומה, לעתים מדובר בצורך להסיע כמות גדולה של נוסעים ממקום למקום ולעתים מדובר בשילוב בין השניים. מבחר הרכבים המסחריים המוצעים אצלנו להשכרה הינו רחב ומגוון וכל שעליכם לעשות הוא לבחור את הרכב המתאים לכם!
 
 
במידה ואתם נמצאים באיזור  וזקוקים לשירות של השכרת רכב מסחרי בצפון, חשוב לבחון את הצרכים, את המיקום ממנו תרצו לאסוף את הרכב ואליו תרצו להחזיר אותו, משך זמן ההשכרה וכך הלאה. חשוב להבין, שדרכנו ניתן לשכור כל סוג של רכב ולמשך כל תקופת זמן שתרצו, החל מיום אחד ועד לתקופה ממושכת במיוחד, ופרמטרים אלו יכוונו אתכם באופן כללי אל הרכב המסחרי הרצוי לכם וגם ישפיעו על עלויות ההשכרה - גם אם מדובר בהשכרת רכב 9 מקומות.
 
לאחר שבחנתם את כל הפרמטרים האלו, תוכלו לבחור לעצמכם את הרכב המסחרי המתאים לכם ביותר. לדוגמה,  לכמה מקומות ישיבה אתם זקוקים? מהו הנפח של תא המטען שאתם זקוקים לו? מהו התקציב שלכם? פרמטרים אלו יוכלו לעזור בהכרעה הסופית לגבי בחירת רכב מסוים לעומת אחר. לדוגמה, רכב מסוג סיטרואן גמפי יתאים לכם להובלת ציוד בנפח בינוני, בעוד שרכב מסוג רנו טראפיק יספק לכם 9 מקומות ישיבה, בעזרתם תוכלו להוביל נוסעים רבים ממקום אחד לאחר בנוחות מירבית.
 
לסיכום, בזכות המבחר הרחב והאפשרויות הרבות העומדות לרשותכם, בחירת הרכב המתאים עלולה להיות לא פשוטה. בעיקר אם אתם זקוקים לשירות זה באופן חד פעמי ואינכם מתמצאים בו ואנו נשמח לעזור לכם ולייעץ לכם ולאפשר לכם לשכור רכב מסחרי מכל סוג שהוא ולכל מטרה שהיא בראש שקט ועם מינימום דאגות. אנו כאן לרשותכם לייעוץ, הכוונה ושירות מקצועי ואדיב.

פיאט דובלו - מסחרית

פיאט דובלו החדשה, רכב מסחרי נוח במיחחד המתאים למגוון רחב של עבודות.
מבצע משתלם במיוחד 210 ש"ח כולל מע"מ להשכרה של 24 שעות מהרו לשריין.

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il