*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מיניבוס להשכרה בתל אביב

נהגים רבים יסכימו, שתל אביב היא עיר קשה מבחינת התנועה בה ומהסיבה הזו, בנוסף לסיבות אחרות, אנשים רבים מחפשים מיניבוס להשכרה בתל אביב, אשר יוכל להסיע אותם ממקום למקום וכך יוכלו להימנע מהצורך במציאת חנייה והתמצאות ברחבי העיר.

בין אם אתם מגיעים לנופש, לאירוע מיוחד או פשוט כדי לטייל במקומות המיוחדים כל כך של תל אביב, אין ספק שהרבה יותר פשוט ונוח לעשות זאת בכל דרך שאיננה הרכב הפרטי שלכם! ובעוד שאנשים רבים ייעזרו בתחבורה הציבורית צריך לזכור, שגם לה יש לא מעט חסרונות. ראשית, השימוש בתחבורה הציבורית דורש הגעה אל התחנות הקבועות ושנית, הזמינות שלה איננה גבוהה במיוחד. אם כך, השכרה של מיניבוס בעיר היא פתרון מושלם למי שמעוניין לסייר בתל אביב כקבוצה מבלי להשתמש ברכב הפרטי או להיות תלוי בתחבורה הציבורית.

לאחר שהחלטתם לשכור מיניבוס, שיסיע אתכם ברחבי העיר, יש לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר, כאשר הפרמטר הראשון הוא מספר האנשים בקבוצה. לדוגמה, אם אתם קבוצה קטנה באופן יחסי של עד 8 אנשים, תוכלו לבחור לשכור את המרצדס ויאנו, בעוד שאם אתם קבוצה של עד 14 אנשים, תוכלו לשכור ואן מפואר, שיסיע אתכם ברחבי העיר בנוחות מקסימלית וכקבוצה אחת גדולה.

באפשרותכם לבחור גם מיניבוס יוקרתי ומפנק, בעל מושבי עור נוחים במיוחד ומערכת שמע איכותית וליצור חוויה מיוחדת במינה כבר במהלך הנסיעה אל היעד שלכם. אפשרות זו מתאימה בעיקר לאנשים שאוהבים ליהנות מהנסיעה עצמה ובעיקר כאשר מדובר על נסיעה לצורך אירוע מיוחד כמו בדוגמאות שתוארו לעיל.

בכל אפשרות שתבחרו, נשמח לתת לכם את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבור הרכב המתאים לכם ביותר!

מרצדס ויאנו להשכרה

מיניבוס יוקרתי המתאים לקבוצות קטנות עד 8 אנשים.

לפרטים נוספים

מיניבוס לימוזינה 10 נוסעים

תמיד חלמתם להגיע לחתונה עם מספר גדול של חברים ומשפחה, אצלנו זה אפשרי!

לפרטים נוספים

ואן מפואר 10-14 מקומות

כאן על הכביש הינה חברה המתמחה בשירותי הסעות ושינוע ברחבי הארץ, השכרת אוטובוסים ומיניבוסים מפוארים לחתונות ואירועים מיוחדים בכל מקום, לכל מקום ולכל מטרה.

לפרטים נוספים

מרצדס ספרינטר - ואן לימוזין (12 מקומות)

מרצדס מיניבוס יוקרתי הכוללת מערכת שמע איכותית, כורסאות עור מפנקים ומתכוונים, ספסל אחורי מתכוונן למצב מיטה.

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il