*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

השכרת מיניבוס להשכרה ללא נהג תל אביב

למה כדאי להשכיר מיניבוס?

אתם בדרך לטיול ואחריכם עוד 7 מכוניות עם כל המשפחות או החברים, השכרת מיניבוס לטיולים עד 16 איש הינה דרך מצוינת לחסוך וליהנות בו זמנית, במקום תשלום דלק של כל משפחה בנפרד תוכלו כולם לנסוע יחדיו, ליהנות מהנסיעה ולהגיע לטיול שלווים ורעננים ובו זמנית לחסוך בדלק ולשלם הרבה פחות.

אז למה לכם לשלם יותר? כשאתם יכולים הרבה פחות!

סיטואציה אחרת דמיינו את  מסיבת החתונה שלכם , יש לכם אורחים רבים שצריכים להגיע מרחבי הארץ, לא לכולם יש רכבים, וחלקם אף רוצים ליהנות, לשמוח ולשתות איתכם ביום האירוע, אז בטלפון אחד קצר תוכלו לפתור בעיה ולהקל על האורחים שלכם בהגעה לחתונה.

הגעה לכותל בר/בת מצווה- הבן או הבת הגיעו למצוות? מגיע לכם מזל טוב! החלטתם לארגן אירוע יצירתי ומקורי ואתם רוצים שכל הקרובים שלכם גם ינכחו באירוע. אז דרך מוצלחת להביא את כולם יחדיו לירושלים לכותל באמצעות מיניבוס שיעצור בעצירות קבועות מראש וכבר האורחים יוכלו להתחיל ליהנות מהאירוע בדרך. דרך יצירתית שתוכלו להעביר בה את הנסיעה היא באמצעות תוכנית אומנותית שחתן ב/בת מצווה יארגן לאורחים עם שירים או הסבר על מקומות בדרך.

יש לכם אירוע עובדים- סדנא ועוד אז בוודאי שהינכם עסוקים בתכנון הסדנא או יום הגיבוש, צרו קשר עמנו להזמנת מיניבוס וכך תוכלו להתפנות לדברים שבאמת חשובים. השכרת מיניבוס ליום כייף לעובדים הינה דרך מוצלחת להתחלת היום באווירה שמחה ומבודחת.

אז בין אם יש לכם אירוע לארגן או טיול משפחתי, יום כייף לעובדים או כל סיבה אחרת למסיבה הדרך הטובה ביותר לעבור את היום בשלום היא להתחילו ברגל ימין ולגרום לאורחים ליהנות בדרך.

מספר טיפים שיקלו עליכם ביום השכרת המיניבוס-

תאמו עם כלל המוזמנים שעה מוסכמת לאיסוף ולחזרה מראש כדי להימנע מעיכובים מיותרים.

תתכננו את הדרך מראש במידה ויש עצירות נוספות במהלך הנסיעה

שריינו מראש את מועד ההסעה

 

צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il