*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

אוטובוס 60 מקומות

סיבות רבות יכולות להיות לצורך בשכירת אוטובוס 60 מקומות. במרבית המקרים, מדובר על נסיעה משותפת לאירועים כגון חתונה במקום מרוחק, נסיעה לירושלים לרגל בר המצווה וכדומה ובמקרים רבים אחרים, המטרה היא נסיעה לטיול קבוצתי מאורגן, או טיול שנתי של תלמידים.

 

לדוגמה, במידה ואתם מתכננים טיול בקבוצה, האוטובוס ייקח אתכם מנקודת האיסוף ועד יעד הבא. במידה ואתם מתכננים מסלול הליכה, האוטובוס ימתין לכם בסוף המסלול. עובדה זו מתאימה בעיקר למסלולים, שאינם מעגליים. כמו כן, במידה ואתם זקוקים לאוטובוס במטרה להביא אנשים רבים לאירוע מיוחד, האוטובוס יאסוף את כולם בנקודת האיסוף ויחזיר את כולם אליה בתום האירוע.

 

ללא קשר למטרת הנסיעה, כאשר יש צורך בהסעת נוסעים מרובים נדרש רכב, אשר יכול להסיעם בנוחות מקסימלית ובבטחה. לשם כך דרוש רכב, שיאפשר לכל הנוסעים לשבת בנוח מבלי שאף אחד ייאלץ לעמוד ולהסתכן בנפילה במהלך הנסיעה ולעתים, כאשר כמות הנוסעים גדולה במיוחד, גם אוטובוס סטנדרטי בו כ-50 מקומות ישיבה, לא ייתן מענה מספק ולשם כך דרוש אוטובוס בעל 60 מקומות ישיבה, שגם יאפשר לנוסעים להעמיס עליו את המטען שלהם. את האוטובוס ניתן לשכור דרכנו למשך שעות ספורות ואף למספר ימים, לפי הצורך שלכם ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

אנו מציעים לכם מגוון רחב של אפשרויות השכרה של אוטובוסים עם 60 מקומות ישיבה בהתאם לנסיעה המתוכננת ובמחירים אטרקטיביים, הכוללים נהג צמוד ותשלום עבור הביטוח. כמו כן, אנו מציעים לכם זמינות מלאה של השירות בכל זמן ובכל מקום שתצטרכו. אפשרויות ההשכרה שאנו מציעים מאפשרות ללקוחותינו לבחור את האופציה הטובה ביותר עבורם מבחינת סוג הרכב, משך ההשכרה, אופי הנסיעה והצורך בנהג מקצועי לאורך הנסיעה.

הסעות תלמידים ועובדי הוראה למוסדות חינוך רשמיים

חברות הסעות מבצעת מגוון רחב של שירותי הסעות וחלק גדול מאוד משירותיהן ניתנים עבור מוסדות חינוך שונים.

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il