*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

הסעות מיניבוסים ירושלים

עיר הקודש של ארצנו שופעת מקומות רבים, בהם ניתן לבלות וליהנות בשעות הפנאי. אתרים היסטוריים וכן מודרניים מהווים מדי שנה מוקד עליה לרגל, עבור ישראלים ותיירים גם יחד. על מנת להתקרב לאזורים המעניינים ביותר, מומלץ לעשות שימוש בהסעות מיניבוסים ירושלים. אלו יבטיחו איכות נסיעה, בטיחות, ושירות גבוהים מאוד.
לירושלים מומלץ דווקא שלמזער את ההגעה ברכב פרטי. העליות הרבות עלולות להוביל לבלאי ברכב, וכן לעצבים מיותרים בכניסה לעיר בשל הפקקים הרבים. נסיעה באמצעות מיניבוס תהיה בהכרח נכונה יותר, ותעניק לכל אחד את פסק הזמן הנחוץ לו. בעת נסיעה לטיול, סיור או חופשה מפנקת באחד מבתי המלון בעיר, נרצה לבצע פעולות עליהם אנו לא נוהגים חזור במהלך שגרת החיים.
 
עיר הקודש לשירותכם
בירתה של ארץ ישראל מעניקה את שלל אפשרויות הבילוי המתקדמות. ניתן למצוא בה מגוון פעילויות המותאמות לטווח גילאים רחב. בין השאר ניתן להגיע אל קודש הקודשים, הלו הוא הכותל, ולערוך בו סיור מרתק ולימודי. זה לא מפליא שמגוון מוסדות לימודיים, בוחרים לאסוף את התלמידים והסטודנטים, ולהגיע עימם לירושלים.
מלבד העובדה כי העיר מרגשת וחשובה עבור רבים, חשוב לדעת כיצד להגיע אליה נכון. בחירה בהסעות מיניבוסים ירושלים תהיה טבעית, ותאפשר לקבל צוות מקצועי בדרך לכל נקודת יעד. נהג אשר מכיר היטב את שלל האזורים בעיר, ידע להעניק שירות טוב הכולל הסבר מעמיק באשר למתרחש. בנוסף, בהיבט הבטיחותי מומלץ להכיר את החברה אליה אתם פונים, ולהעניק שקט נפשי אודות המלצות של לקוחות עבר.
 
המחיר כפרט חשוב בבחירה
מגוון סוגים של מיניבוסים מותאמים לכמות שונה של נוסעים. ניתן למצוא רכבים המותאמים לכמות של 8 נוסעים ואף אלו המתאימים ל20. הבחירה תותאם באופן אישי בהתאם לצרכים, ותורכב על ידי צוות מקצועי אשר ידאג ללקט את ההזמנה עבור כל לקוח. סוגיה חשובה הינה המחיר אותו תצטרכו לשלם עבור הנסיעה. תחרות רבה בשוק הולידה מגוון רחב של מחירים, אשר מתפרסים על פני עשרות חברות. אין הכרח כי מי שתציע את המחיר הטוב ביותר תעניק את השירות בהתאם, אך אנחנו כאן בכדי לדאוג כי פרט זה יתממש במלואו.

סוואנה לימוזין 9 מקומות VIP

מגיעים אורחים מחול? צריכים רכב מפואר, יוקרתי לאנשים חשובים באמת, בואו והכירו את המרצדס המאובזרת בותר בארץ המכילה בתוכה 8 כורסאות עור אישיות המבסתובבות. שולחן אישי הצמוד לכל כורסא ניתן לקיפול מהיר לנוחות מירבית בזמן הנסיעה.

לפרטים נוספים

השכרת שברולט סוואנה - 9 מקומות

רכב מסחרי להשכרה על בסיס יומי, רכב גדול המכיל 9 מקומות ישיבה.
תנאים ומחירים מיוחדים למזמינים רכב לשבוע ימים.

לפרטים נוספים

מיניבוס 16-20 מקומות מפואר תיירותי

ברשותנו מגוון רחב של פתרונות הסעה ושינוע לכל מקום ולכל מטרה מדן ועד אילת לכל אירוע ולכל שמחה, טיול או הופעה כאן על הכביש מתמחים בהשכרת רכבים יוקרתיים...

לפרטים נוספים

מיניבוס לימוזינה 10 נוסעים

תמיד חלמתם להגיע לחתונה עם מספר גדול של חברים ומשפחה, אצלנו זה אפשרי!

לפרטים נוספים

ואן מפואר 10-14 מקומות

כאן על הכביש הינה חברה המתמחה בשירותי הסעות ושינוע ברחבי הארץ, השכרת אוטובוסים ומיניבוסים מפוארים לחתונות ואירועים מיוחדים בכל מקום, לכל מקום ולכל מטרה.

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il