*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

הסעות לחתונה בבאר שבע - מיניבוס ואוטובוס

חברת כאן מתמחה במתן שירותי הסעה לחתונות ואירועים, מתחתנים? רוצים להסיעה את כל המשפחה יחד למקום הארוע מבלי לצאת עם מספר רב של רכבים פרטיים.

אצלנו תוכלו למצוא את המגוון הגדול המתאים בדיוק לכל מטרה, וואנים מפוארים עם בר משקאות מאובזר במיוח, מאים לאורחי הזוג המאושר בדרך לחופה. רכב כייפי ומפנק המגיע עם מערכות מולטמדיה חדיות, חמל 220 וולט המאםשר לכלה להביא איתה את מעצב השיער הפרטי שלה.

חברת כאן משנעת אוטובוסים ליום החתונה לכל חלקי הארץ, הסעות לחתונה בבאר שבע עם נהגים מקצועיים אשר ילווה אתכם כל הדרך בבטחה רבה. האוטובוסים מאפשרים לכם נסיעה של עד 54 נוסעים ישנה אפשרות לקבל אוטובוס יחיד המכיל 60 מקומות ישיבה ומתאים את עצמו בדיוק לקבוצות גדולות מאוד.

כל הרכבים מתוחזקים ועוברים בדיקות מקיפות מידי יום על מנת להבטיח את השקט והנוחות המקסימלית עבורכם, בלחיצה אחת תוכלו ליצור קשר עם אחד מנציגי החברה ולקבל את ההצעה הטובה ביותר והמשתלמת עבורכם.

אנו בחברת כאן יודעים כי כאן מתחננים את האירוע הבא שלכם, כאן על הכביש מציגה עבורכם את הכלים החדישים ביותר וכל הפינוקים במקום אחד.

 

 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il