*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

הסעות יוקרה לחתונה

הסעות יוקרה לחתונה

במהלך חיינו, יש כמה ימים מיוחדים בהם אנו יכולים להיות תחת הזרקורים, כשהיום המיוחד ביותר הוא יום החתונה שלנו. ביום בו חתן וכלה מתאחדים תחת החופה ונודרים נדרים זה לזו, זה היום בו הם מחליטים ומתחייבים לבלות את חייהם יחדיו, ולכן זה לא פלא שכולנו רוצים לחגוג בגדול בחתונה שלנו. במהלך יום החתונה, החתן והכלה מקבלים פינוקים מכל עבר, החל מאיפור, דרך הלבשה ועד למענה לכל צורך קטן וגדול שלהם. מלבד זאת, הנסיעה ברכב מעוטר לחתונה ממקדת את תשומת הלב על הזוג המאושר שעומד להתחייב לשארית חייו.

בעבר היה נהוג לקשט רכב משפחתי עם כמה סרטים ולקרוא לו ''רכב חתונה''. למרבה השמחה, המגמה הזו השתנתה כיום, ובעולם השופע שלנו ניתן ליהנות משירותי הסעות יוקרה לחתונה שייקחו את החתן והכלה בנוחות ועם הרבה סגנון לאולם האירועים בו תיערך חתונתם.

רבים נהגו לבחור בלימוזינה בתור הרכב שייקח אותם ליום המיוחד שלהם, אך גם זה השתנה כיום בזכות ההיצע של רכבי היוקרה בשוק. כיום ניתן לבחור בין מספר דגמים וסוגים של רכבי יוקרה לפי טעמכם, וגם לפי הצרכים שלכם.

אם למשל יש לכם פמליית חתונה גדולה הכוללת מלווים ומלוות ביום המיוחדים שלכם, תוכלו לבחור רכב ארוך שיכיל את כולם בנוחות, וייקח אותם לצילומים, לסלון/ בית הכלה ובסופו של דבר לאולם. מלבד גודל הרכב, אתם יכולים לבחור גם את הדגם והחברה ולהחליט אם אתם רוצים להגיע לחתונה במרצדס עם גג נפתח, או רכב קלאסי במראה ישן, וכל מה שביניהם.

הסעות יוקרה לחתונה כוללות גם פינוקים שונים בתוך הרכב, כך שמלבד המקום והמיזוג הנעים, תוכלו ליהנות מכיבוד ושתייה שיכינו אתכם לקראת היום המרגש בחייכם.

כיום כבר לא נהוג לקשט את הרכב המשפחתי כדי להפוך אותו לרכב חתונה, אלא לשכור רכבי הסעות יוקרה לחתונה שייקחו את הזוג המאושר וחבריהם כל הדרך לחופה. עם מכונית יוקרתית בעלת מראה מיוחד, תוכלו לנסוע יחד לדרך חדשה עם חיוך על פניכם ואושר בלבכם.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il