*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

השכרת שברולט אורלנדו - 7 מקומות

השכרת שברולט אורלנדו - 7 מקומות

רכסים משמים אותנו לשם הגעה ממקום אחד לאחר. זהו השימוש הייעודי וכך אנחנו פועלים במהלך כל חיינו. כאשר מתקרב מועד חשוב בחיינו, כמו תאריך של יומולדת עגול, בר מצווה, בת מצווה וחתונה, נרצה לדאוג לתחבורה מיוחדת שתתאים לאירוע המדובר.

אל תחום ההסעות לאירועים מגיע רכב 7 מקומות מדגם אורלנדו של שברולט. הוא מציג לנו איכות בניה המביאה את היתרונות מהקרוז המוצלחת. עם זאת ניתצן ליהנות מיתרונות בולטים במיוחד, בעיקר בשל העיצוב המודרני והגבהת מושבים אחוריים ביחס לאלו הקדמיים, למטרת שיפור המראה.

רכב זה מדגם אורלנדו מציג את האפשרות ליהנות מאיכות בלתי מתפשרת, ומשהות הרבה יותר נעימה בדרככם לאירוע. על מנת להגיע נדרש לנהוג ברכב פרטי, או לשכור רכב גדול המספק נסיעה לקבוצה. רכב שברולט מדגם זה מעניק נסיעה לקבוצה קטנה, וניתן לשכור אותו עם נהג לכל פרק זמן שיזדקקו לו.

כל נסיעה שבה מעורבת קבוצה קטנה או גדולה, מכילה בתוכה אלמנטים חווייתיים מהרמות הגבוהות ביותר. על מנת להעצים כל חוויה מותקן אבזור מתקדם במכונית, אשר מכיל באופן מדויק את כל הצרכים הבידוריים הנחוצים לצורך הנסיעה המושלמת. הקונצרן הבינלאומי שמקורו בארה"ב מציג לנו איכויות רבות, שניתנו בשל הייצור במדינות אירופה והמזרח הרחוק.

תנו לעצמכם את האפשרות להגיע אל האירועים החשובים בחייכם, באמצעות רכב יוקרתי שאינו מתייפייף. עם או בלי נהג זאת תהיה הבחירה שלכם, אך כל האפשרויות פתוחות להענקת חוויה של פעם בחיים.

לחצו כאן כדי לצפות במגוון רכבים בעלי 7 מקומות להשכרה המוצעים ע"י כאן על הכביש

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il