*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

השכרת סיטרואן C4 גראנד פיקאסו

השכרת סיטרואן C4 גראנד פיקאסו

דגם זה מבית המותג המוכר והידוע של סיטרואן מביא אלינו חדשנית, שעיקרה באפשרות לדאוג למקומות נסיעה עבור 7 נוסעים. בקטגוריית הסעות לאירועים פרט זה הוא חשוב מאוד. הוא מאפשר לנו לשלב בנסיעה חברים ובני משפחה, אשר ידאגו לנו לאווירה נעימה יותר בדרך לכל אירוע פרטי, ואף לנשפי סיום בבתי הספר, כנסים, הרצאות והרשימה עוד ארוכה.

ניתן כאמור לשכור את הרכב בשילוב של נהג צמוד, אשר ידאג לאסוף את כל הנוסעים באופן מרוכז או מתחנות שנקבעות מראש, לשנע למקום היעד ולהחזיר בבטחה הביתה. הדרך הנכונה לבצע את ההזמנה יתבצע דרכנו ויבטיח את השקט הנפשי לו אנו כל כך זקוקים. יותר לא תצטרכו להתעסק עם ספקים שונים, כי אצלנו תוכלו לקבל את המחירים הטובים ביותר.

בכל עונות השנה אנחנו בנויים לשרת אתכם ולהציע רכבים מיוחדים לצורך הגעה לאירועים. בדגם זה של סיטרואן ניתן למצוא שלל יתרונות, אשר יאפשרו ליהנות מהדרך עצמה. מערכת מולטימדיה משוכללת הכוללת מסכים, אבזור נוח ומתקדם, ובעיקר את היכולת להתגבש כקבוצה ואף ליהנות עם כל בני המשפחה.

רכב המציע איכות נסיעה בעבור 7 נוסעים, מוצע בעיקר עבור אלו אשר מעוניינים לצאת ולחזור יחדיו, מבלי להסתבך עם 2 רכבים. דרך זו תהיה אקולוגית יותר, מכיוון שצמצום כלי רכב על הכביש יזהמו פחות ואף יועילו לכבישים פתוחים יותר. כעת תוכלו לשכור סיטרואן C4 גרנד פיקאסו וליהנות מכל היתרונות ברכב אחד.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il