*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

הסעות ל-15 איש

הסעות ל-15 איש

ישנן 2 דרכים אפשריות ומשתלמות לבצע הסעות ל 15 איש: ואן מהודר עם 16 מקומות ישיבה או מיניבוס בעל 20 מקומות שמאפשר לבצע הסעה נוחה ובטוחה גם אם הקבוצה שעבורה מיועדת הנסיעה מתרחבת ברגע האחרון.

בכל מקרה הסעה לקבוצה של 15 אנשים באמצעות מיניבוס או ואן מבטיחה הגעה נוחה וקלה לכל יעד בכל רחבי הארץ.

זהו פתרון מוצלח לבעל עסק קטן או בינוני שרוצה לעזור לכל העובדים שלו להגיע לעבודה בקלות וכמובן בדיוק בזמן, לחתן וכלה שמבקשים לוודא שכל המוזמנים לחתונה ילוו אותם אל החופה מבלי לטרוח וכשהם יכולים לחגוג באופן חופשי ומשוחרר בלי לדאוג מכך שהם צריכים לנהוג חזרה הביתה בשעת לילה מאוחרת, למשפחה רחבה שרוצה לצאת לחופשה, לקבוצת חברים שיוצאת יחדיו לקברי צדיקים בצפון או למערת המכפלה בחברון, ובעצם לכל מטרה שמצריכה הסעה ל 15 אנשים.

רכב מהודר, שירות מסור

ארגון הסעה ל 15 איש מחייב אחריות ודאגה לשלומם ולרווחתם של כל חברי הקבוצה, גם כשמדובר בנסיעה חד פעמית ובוודאי כשעל הפרק הסעות יומיומיות.

כדאי לדעת שהרכבים שלנו הם לא רק מהודרים ומאובזרים היטב, אלא גם זוכים לרמת תחזוקה קפדנית במיוחד, כשכל בעיה ולו הקטנה ביותר מטופלת מידית במוסכים מורשים ומוסמכים (ומערך הרכבים הרחב שלנו מאפשר לנו לספק רכבים חלופיים בזמן אמת ובמהירות).

עוד חשוב לציין שהנהגים של רכבי ההסעות ל 15 אנשים הינם אנשי מקצוע ותיקים ואמינים, בעלי היכרות מעמיקה עם כבישי הארץ ומבינים את גודל האחריות המוטל עליהם כשהם מסיעים קבוצה גדולה לאירוע או לעבודה. בנוסף הם עוברים הכשרות שונות ומקפידים לא רק על חוקי התנועה אלא גם על כל כללי הנימוס והאדיבות ומעניקים שירות מכל הלב.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il