*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר הסעות במונית

מחיר הסעות במונית

מוניות היא הדרך הנוחה ביותר להגיע מקום למקום אם וכאשר בחרתם להתנייד ללא רכב פרטי. נכון בארץ מערכת התחבורה הציבורית הופכת ונהיית נוחה יותר מיום ליום, משתכללת ומתייעלת, אבל אם מדובר בנוחות ובמהירות, אז התשובה היא הסעות במונית.

מחיר הסעות במונית סביר להניח שיהיו יותר יקרות מתחבורה ציבורית, אבל אל תשכחו שכאשר אתם מתחלקים במונית עם שותפים לנסיעה, אז המחיר אינו משתנה, אלא מתחלק ביינכם.

בואו נראה כמה יתרונות בנסיעה במונית

  • שקט, יש לכם את השקט שלכם, בלי דבורים מיותרים, או שיחות טלפון של אנשים היושבים לצידכם, אתם בשקט שלכם, צופים מבעד לחלון, או מקשקשים עם הפלאפון.
  • מהירות, כידוע בכל תחבורה ציבורית אחרת, ישנן תחנות בהן האוטובוס, הרכבת, חייבים לעצור ולעלות ולהוריד נוסעים, כל זה לוקח זמן יקר, במונית העניין פשוט יותר. שתי נקודות, נקודת יציאה ונקודת היעד.
  • נוחות, יש לכם את המושב שלכם מקדימה או מאחורה בלי שמישהו ״שמריח טוב״ ישב לצידכם. הכיסא שלכם מרווח ונוח.
  • צרכים אישיים, מוניות בדרך כלל ימלאו את הצרכים שלכם, בי אם תצטרכו להזמין מראש כיסא לתינוק ועד להדליק ולכבות את המזגן.
  • זמנים, ניתן להזמין מונית בכל שעה שהיא, גם אם באמצע הלילה ולכל יעד שחפצה נפשכם. ניתן להזמין את המונית מבעוד מועד לשדה התעופה, לעיר שכנה ועוד ועוד.

מחירים

מחיר הסעות במונית תלוי בהרבה גורמים. אנחנו בכאן על הכביש נשמח אם תצרו עמנו קשר כדי לספק לכם מוניות ומחירי מוניות ביעדים שונים.

המחירים בדרך כלל תלויים בשעות שאתם דורשים מונית וביעדים הרצויים, יש לנו אפשרויות להזמין מוניות ביעדים שלעתים לא נראים כקונבנציונלים, נצלו אותנו, תנו לנו להנעים לכם את הדרך.

 

 

 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il