*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

הצעת מחיר הסעות

הצעת מחיר הסעות

כיצד ניתן לקבל הצעת מחיר להסעות? התהליך הוא פשוט ומהיר הרבה יותר משחשבתם. על מנת לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר כדאי לבוא עם ידע קודם והבנה של מה שנמצא בשוק. כך תוכלו להשוות מחירים ולדעת שעשיתם את העסקה המשתלמת ביותר.

"כאן על הכביש" יכולה לתת לכם מיפוי טוב של המחיר הממוצע בכל רחבי הארץ ולתת לכם את המחיר הנמוך ביותר. ניסיון של שנים על הכביש מביא להתמצאות ושליטה מקסימלית בעולם הזה, ומקנה לחברה את היכולה לתת ללקוח את ההצעות המשתלמות ביותר ללא תחרות. כל שעליכם לעשות הוא להרים טלפון למוקד השירות ולהעביר את פרטי הנסיעה מראש.

הצעת מחיר הסעות ברחבי הארץ

האחריות על החברה לחזור אליכם תוך זמן קצר עם הצעת מחיר משתלמת ביותר עבורכם. מחיר העסקה תלויה כמובן בגורמים שונים כמו למשל – אם בחרתם לנסוע באוטובוס או מיניבוס, או במידה וחשבתם להשכיר את הרכב ליום שלם או אר לכמה שעות. הנסיעה תיעשה בתיאום כל הפרטים מול נהג הרכב כך שיהיה לו רקע לאירוע ולאיש קשר מהקבוצה.

כיצד ניתן לתאם נסיעה ארוכה עם משתתפים רבים?

שאלה זו נפוצה ביותר בעיקר במקרים של טיולים שנתיים או קבוצות מאורגנות, אשר שוכרות את שירותי ההסעה לכמה ימים רצופים. במקרה כזה יש לתאם מראה את מספר הימים לוודא תנאי לינה ונקודות עצירה בדרך על מנת להכל יעבור חלק ובטוח.

הסיבה לתיאום מראש היא מכיוון שהחברה אוהבת לתת יחס אישי ולהקפיד על כל הפרטים מול הלקוח כדי למנוע טעויות ואי נעימויות בהמשך. נוחות ובטיחות הלקוחות היא מעל הכל ולכן "כאן על הכביש" נוהגת במירב האחריות בכל נסיעה ופורסת חסות על לקוחותיה שירגישו שהם בידיים טובות.

 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il