*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר אוטובוס אשקלון

מחיר אוטובוס אשקלון

מחיר אוטובוס אשקלוןהעיר אשקלון ממוקמת במפה ההיסטורית כאחת הערים העתיקות של העם היהודי וישראל מדובר לפי ממצאים ארכיאולוגים למעלה מ-3000 שנים, בהתאם לכך פוקדים את אשקלון הן תיירים מקומיים והן תיירים בינלאומיים וכמובן קבוצות העוסקות בארכיאולוגיה מהעולם כולו. העיר אשקלון במפה הגאוגרפית ממוקמת בדרום מישור בחוף, על חוף הים ומושכת אליה תיירות רבה יחסית ויש לה הרבה מה להציע, הגן הלאומי, הים הנפלא, המרינה, המסעדות ועוד ועוד.

בשביל להגיע לעיר מכל נקודה בארץ ובשביל להשתנע באשקלון וסביבתה יש צורך באוטובוסים מיניבוסים ובכלל הסעות וההעברות באיכות גבוהה, גמישות ונוחות, כאן אנו נכנסים לתמונה.

למה אנחנו?

אנו מציעים העברות והסעות במחירים הוגנים ואף זולים מכל רחבי הארץ לאשקלון מהצפון, מאזור ירושלים, מתל אביב (רק כ-40 דקות לאשקלון) מבאר שבע וכו.. אנו מציעים העברות והסעות למקומיים כמו אוטובוסים לבתי ספר מאשקלון לטיולים בסביבה, או טיולים לשנתיים, הסעות לאשדוד מאשקלון אם אתם מעוניינים לבקר העיר הגדולה השכנה, או קבוצות אינדבידואליות המבקשות לצאת לטיולים האזור חוף וברכות ניצנים למשל.

חברת כאן על הכביש מתמחה בשינוע בכל הארץ, אנו עומדים מאחורי היכולות שלנו והמוצרים שלנו, יש באמתחתנו צי כלי רכב בתצורת אוטובוסים ומיניבוסים או וואנים לכל קבוצה ומכל יעד.

אנחנו מנוסים וכך גם הנהגים שלנו בעלי ותק ובעלי הבנה בשירות לקוחות, ידע התמודדות עם קהלים שונים ומצבים לא צפויים. האוטובוסים שלנו נקיים ללא רבב ומתוחזקים ברמה גבוהה.

המחירים שאנו מציעים לא תחרותיים, אנו ידועים בכל שהמחירים שאנו מציעים נחשבים לזולים בארץ, אם אתם מעוניינים במחיר אוטובוס אשקלון, מחיר מדויק התפור לתנאים שלכם, צרו עמנו קשר בהקדם ונשמח לסייע לכם והביא ולהחזירכם מכל נקודה בארץ ישראל גם לשדה התעופה.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il