*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר נסיעות לנתבג

מחיר נסיעות לנתבג

מחיר נסיעות לנתבגהגיע הזמן, הגיע היום לחופשה השנתית, אתם עם המשפחה או עם החברים הקרובים שלכם משכבר הימים, החלטתם על יעד, קניתם כרטיסים, כעת לשדה התעופה. איפה תחנו את רכב? חניה לטווח ארוך או שמא לטווח קצר? האם יש חנית חינם בנתב״ג? כמה תשלמו על החניה? האם יקרה משהו לרכב בעת שהותי בחו״ל ושאלות כאנה ונוספות מתעוררות עת נסיעתכם לחול.

אין צורך בכך, אין צורך שתסבכו אם שאלות אלו וכאבי ראש מיותרים לפני הטיסה, גם ככה הראש עובד והמחשבות מתרוצצות לפני נסיעה, אז בשביל מה להוסיף שמן למדורה?

הפתרון

חברת כאן על הכביש מציעה פתרון אידאלי בשביל למנוע אתכם משאלות אלה, הפתרון הוא נכון לכל חלקי הארץ והוא נסיעה פרטית לנתבג, אם מדובר במונית לנתבג, או אם מדובר בהסעות מיניבוס לנתבג ואף אוטובוסים, יש לנו את מה שמתאים לכם.

הגיעו לשדה התעופה בבטחה ובנוחות בלי דאגות מיותרות עם אחד מהרכבים שיש לנו להציע (תלוי בכמות אנשים שלכם) וניתן גם להגיע בסטייל עם ואן מרצדס מפואר, ישנם רכבם ל-10, 14-16, 20 ואף יותר.

הנהגים שלנו מנוסים, בעל ניסיון ומוסמכים. יש לנו סניפים בחמישה אזורים שונים בארץ כולל הדרום, הצפון ואזור ירושלים.

יתרה מכך אם אתם רוצים לחזור בהסעה פרטיץ ואו לאסוף קבוצה משדה התעופה, אז כמובן שזה אפשרי גם כן.

מחירים

צרו עמנו קשר למחירי נסיעות לנמל התעופה בן גוריון, צרו עמנו קשר ונתאים לכם את הרכב בדיוק לפי התנאים שלכם, כמות אנשים, היעדים שלכם, היכן אתם ממוקמים, שעות וכל פרט אפשרי ואנחנו נציע לכם מחיר מתאים.

מחיר נסיעות לנתב״ג אינו יקר במיוחד אם אתם קבוצה וזה יכול לחסוך לכם בעלויות ובהחלט לכאב ראש, מה שבטוח, אתם תגיעו בנוחות, שלווה ובביטחון.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il