*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחירי הסעות לים המלח

מחירי הסעות לים המלח

מחירי הסעות לים המלחים המלח הוא אחד היעדים החמים לתיירים בישראל, הן לתיירים ישראלים (טוב זה לא חדש) והן לתיירים בינלאומיים, כן כן הם אוהבים את ים המלח שלנו ואין סיבה שלא. האזור עוצר נשימה ביופיו, הצבעים של הים, של המדבריות. ים מלח ייחודי ואין שני לא בעולם ,זאת כמובן תודות למלח. הנקודה הגאוגרפית נחשבת לנקודה הכי נמוכה שקיימת ע״פ אני האדמה, וכמובן הרוגע והשלווה הימה משרה על התיירים. כאמור אין סיבה לא להגיע לים המלח.

איך מגיעים לים המלח?

יוצרים עמנו חברת כאן על הכביש קשר, אומרים לנו את כמות האנשים שאתם ואנחנו מציעים לכם מחיר הכי משתלם להסעה לים המלח. עכשיו שימו לב שלא משנה כמה אתם, תמיד יהיה לנו מענה לכך, יתרה מזו עקב כך שיש לנו סניפים פזורים ברחבי הארץ נוכל לאסוף אתכם באיזה יעד אשר תרצו לרבות שדה התעופה.

למה עמנו?

מכיוון שיש לנו צי רכבים מגוון המאפשר סוגים שונים של נסיעות, אוטובוסים, מיניבוסים, ואנים, אם אתם מעוניינים הסעה לים המלח בפאר, אז ישנה אפשרות כזו גם, אם יש לכם בקבוצה אנשים בעלי מוגבלות כזו או אחרת, אז יש לנו פתרו לכך גם ומתקנים תואמים.

מכיוון שאנו מגיעים לכל פינה בארץ.

מכיוון שהנהגים שלנו בעלי מודעות שירות גבוהה בעלי ניסיון רב שנים בתחום ורישיון מוסמך ויכולת לעמוד במצבים לא צפויים ואם קהלים שונים בין אם תלמידי ואו תיירים חו״ל וכו..

מחירים

השרות שלנו ברמה גבוהה והמחירים שלנו ידועים כזולים. מחירי הסעה לים המלח משתנים בהתאם לצרכים שלכם, כמות האנשים המעורבים, היעדים שמהם תרצו שנאסוף אתכם, איזה כלי רכב תרצו וכמה לילות מדובר אם בכלל. התקדמו אלינו!

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il