*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחירי הסעות לבת מצווה

מחירי הסעות לבת מצווה

מחירי הסעות לבת מצווהיום מרגש ויום כיף צפוי ביום הבת מצווה של בתכם, יום שמחה עם משפחה וחברים, יום שצריך להיות מושלם, תנו לנו לעזור לכם להפוך אותו למושלם ע״י הסעות לבת מצווה, העברות לחברי הכיתה, לחברים הקרובים, להורים ולכל מי שצריך להגיע ליעד האירוע גם למשפחה כמובן.

מה אנחנו מציעים?

אנחנו מציעים מגוון רכב של רכבים, צי של אוטובוסים, מיניבוסים וואנים המתאימים לכמות האנשים משתנה, בין אם 10, 14-16, 20 וכן הלאה.

אנחנו מציעים לכם להתלכד קבוצה של ילדים והורים ובמקום שדל משפחה תגיע בנפרד, תגיעו כולם יחדיו ובאותו זמן כך שגם תחסכו בכסף וגם לא יהיו מאחרים לאירוע.

ניתן לאסוף בכל חלקי הארץ, יש לנו סניפים באזורים שונים, כולל באילת, צפת וירושלים, כך שלא משנה היכן ילדי הכיתה ממוקמים, אנו נדאג לאסוף אותם ואף להחזירם בבטחה לביתם.

ואגב בטחון, הנהגים שלנו מנוסים עם ניסיון עם ילדים ויכולת התמודדות עם מצבים כאלה או אחרים. ישנם גם רכבים המיועדים לילדים בעלי מוגבלות וכמובן שכל הרכבים שלנו מתוחזקים היטב ואנו דואגים לניקיון ולנוחות ולביטחון של הילדים ושל כולם.

הנסיעה הקבוצתית של הילדים יחדיו משמחת ומרגשת את הילדים והם יגיעו לאירוע שמחי וטובי לבב.

מחירים

מחירי הסעות לבת מצווה משתנים לפי פרמטרים שונים, הם יכולים להתחיל בכמה מאות שקלים ולהגיע אף לאלף, אלפיים ואף יותר תלוי באיזה אזור אתם גרים, המחיר תלוי בכמות אנשים/ילדים, איזה רכב אתם מעוניינים, מיניבוס, אוטובוס, ואן, מה שתבקשו לו יהי וכמובן היכן נקודת האיסוף ונקודת היעד.

צרו עמנו קשר בהקדם ונשמח להציע לכם שרות ברמה גבוהה ולהציע לכם את המחיר הכי משתלם בשוק.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il